Beverly Hills
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» there will never be a reason why I will surrender to your advice.
Съб Окт 12, 2013 9:49 am by ace,

» johanna wagner.
Чет Окт 10, 2013 7:32 pm by Johanna Wagner.

» Nora North
Чет Окт 10, 2013 3:45 pm by .zoey ▲

» Търся си другарче за GIF рп.
Чет Окт 10, 2013 7:58 am by Sheila McGrey

»  Sheila McGrey
Сря Окт 09, 2013 6:22 pm by Lexyanne.

» Запазване на лик.
Сря Окт 09, 2013 8:40 am by ;sophie

» .Lana North
Вто Окт 08, 2013 7:21 pm by .zoey ▲

» За какво си мислят момчета?
Вто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

» Кой потребител от предишните два?
Вто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

Staff

.zoey ▲
administrator

melanie ♣
administrator

Laxyanne.
moderator

;sophie
moderator

Johanna.
moderator
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Яну 27, 2013 9:57 pm

Miss Grace;;

Go down

Miss Grace;;

Писане by Ever Grace. on Нед Яну 27, 2013 11:01 am

EVER GRACE.

||24||West Hills||Водеща на предаване||

Преди 15 години
- Скарлет ! -гласът ми се разнесе из стаята.-Къде си ?
Обикалях къщата във търсенето на сестра си.Играехме на криеница.Нашата любима игра.Тъй като къщата беше доста голяма имаше милион места където можехме да се скрием.Сега беше мой ред да я търся.Влязох във стаята на нашите.Погледнах под леглото.Нямаше я там.По принцип не ни даваха да влизаме тук и въпреки това ..
-Евър ! -Гласът ми на майка ми ме стресна.-Какво правиш тук ? Колко пъти да ти казвам да не влизаш тук ?
-Извинявай майко .. -казах с наведена глава.Толкова мразех когато се случваше така.-Няма да се повтори.
-И миналия път каза така.. Бързо махай се от тук освен ако не искаш да си наказана.
Излязох на бързо,разревана.Затичах се към нашата стая.Свих се на топка на леглото.След малко вратата се отвори и влезе Скарлет.Дойде и ме прегърна.
-Спокойно,Ев .. нищо не е станало.Аз само и единствено хлипах.Нямах сили да говоря.-Хайде успокой се.-каза ми тя и избърса сълзите ми.-Знаеш че винаги ще съм до теб.. каквото и да става нали ?
-Знам .. -казах тихо и прегърнах сестра си.

В гимназията:
-Ев.. -Джейк,гаджето ми дойде при мен,докато с приятелките ми обядвахме.-Трябва да поговорим.
Изражението му хич не ми хареса.
-Какво има .. да не се е случило нещо ?
-Аз .. ти ... ние трябва да скъсаме ..-каза той без да ме поглежда.
-Но защо.. какво ? -едвам сдържах сълзите си.Все така избягвай погледа ми се обърна към друго момиче във другия край на столовата.Скарлет..Посегна да си върви.
-Ще съжаляваш,Джейк, ако тръгнеш с нея.Обещават ти го ..
Погледите ни се срещнаха.Той поклати глава и си тръгна.Върнах се при момичетата.Вече не можех.. сълзите ми рукнаха едва след друга.
-Евър ! Какво е станало ? Видях те да говориш с Джейк да не би ..
Вдигнах поглед.Спиралата ми се беше размазана.Цялата треперех а когато видях загриженото лице на Скарлет се изправих.
-Ах ти .. малка проклета кучко .. не ти ли стига всичко,което направи за да може родителите ни, да ме намразят ,а сега и да откраднеш гаджето ми ? От този момент нататък ти си нищо .. нищо !
Момичетата наоколо заклатиха неодобрително глава.
-Спокойно Ев .. -започнаха да ме успокояват.

Преди година:
Промъкнах се тихо.Беше 4 сутринта.След поредната ми пиянска и развратна вечер трябваше да внимавам да не ме разкрият.Във цялата къща цареше мъртвешка тишина.Бях събула токчетата и ги носех в ръка.Вървях на пръсти и точно когато стигнах стълбите за да се кача в стаята ми лампата светна.
-Къде беше ? -гласът на сестра ми наруши тишината.
-От кога те интересува ? -отвърнах с презрение.
-Много добре знаеш че ме интересува,Ев .. -каза тя.Мразех когато се правеше на толкова загрижена.-Компанията ти изобщо не ми харесва
-Не е твоя работа къде и с кого излизам .. а още по малко и какво правя с тях ! Ясна ли съм ? Така или иначе вече се превърнах във разочарование за майка ни и баща ни.
Тръгнах нагоре но гласът и ме спря.
-Ти много добре знаеш че те обичат,просто се опитват да те предпазят.
-Да ме предпазят .. от какво ? От живота ? Не виждаш ли .. те не правят нищо за мен.Единствено ми дават пари,за да ги прахосвам.. Никога няма да бъда като теб Скарлет .. Те никога няма да ме обичат както теб.
И без да чакам отговор се качих в стаята ми.Затворих вратата и се отправих към огледалото.Огледах се.Сресах кафявата ми коса,която падаше по рамената ми.Зад тежкия грим,който махнах се видяха две кафяви очи, със шоколадов оттенък.Избърсах червилото от подпухналите ми устни.Накрая .. просто махнах тесните дрехи.Имах фигурна на която милиони момичета завиждаха.. но аз никога не се бях харесвала .. само и единственото защото приличах толкова много на Скарлет ..
Ever Grace.

Брой мнения : 13
Точки : 17

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: Miss Grace;;

Писане by .zoey ▲ on Нед Яну 27, 2013 11:19 am

Одобрена !

the reason I love you is you
----------------I like your smile I like your vibe I like your style But that's not why I love you And I like the way You're such a star But that's not why I love you Do you feel me? Do you feel what I feel, too? Do you need me? Do you need me? You're so beautiful But that's not why I love you I'm not sure you

.zoey ▲
Admin

Брой мнения : 388
Точки : 569

Вижте профила на потребителя http://beverly-hills.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите