Beverly Hills


Join the forum, it's quick and easy

Beverly Hills
Beverly Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» there will never be a reason why I will surrender to your advice.
Преди 1 час, в офиса EmptyСъб Окт 12, 2013 9:49 am by ace,

» johanna wagner.
Преди 1 час, в офиса EmptyЧет Окт 10, 2013 7:32 pm by Johanna Wagner.

» Nora North
Преди 1 час, в офиса EmptyЧет Окт 10, 2013 3:45 pm by .zoey ▲

» Търся си другарче за GIF рп.
Преди 1 час, в офиса EmptyЧет Окт 10, 2013 7:58 am by Sheila McGrey

»  Sheila McGrey
Преди 1 час, в офиса EmptyСря Окт 09, 2013 6:22 pm by Lexyanne.

» Запазване на лик.
Преди 1 час, в офиса EmptyСря Окт 09, 2013 8:40 am by ;sophie

» .Lana North
Преди 1 час, в офиса EmptyВто Окт 08, 2013 7:21 pm by .zoey ▲

» За какво си мислят момчета?
Преди 1 час, в офиса EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

» Кой потребител от предишните два?
Преди 1 час, в офиса EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

Staff

.zoey ▲
administrator
Преди 1 час, в офиса Tumblr_mu7ao0SlGA1qd7fc3o9_250

melanie ♣
administrator
Преди 1 час, в офиса Tumblr_inline_mk0t2d83z91qz4rgp

Laxyanne.
moderator
Преди 1 час, в офиса Tumblr_inline_ml1b3sccZo1rf2nk8

;sophie
moderator
Преди 1 час, в офиса 6633370g

Johanna.
moderator
Преди 1 час, в офиса Tumblr_ms8tm5UIJY1spww0ro2_250
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Яну 27, 2013 9:57 pm

Преди 1 час, в офиса

2 posters

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 3:09 pm

Да нямаше да забрави точно преди няколко месеца тук в този кабинет, Крисчън я бе довел със себе си да прави сделки с Хенри, а Алис.. е добре де тя се бе позабавлявала с него, което в крайна сметка доведе до връзка с него..
Като спестим факта, че преди няколко седмици му бе изневерявала с Крисчън в Париж..
Алис поклати глава опитвайки се да избие тези мисли от главата си, вървейки към кабинета му.
Топъл кроасан и чисто горчиво двойно кафе за заскуска, както ги обичаше, а Алис винаги му угажаше.
Секретарката й кимна, когато Алис й се усмихна и влезна навътре в кабинета му, без дори да чука.
Бе облекла онази черна рокля, която повдигаше гърдите й, и бе малко под бедрото й, да Алис не обичаше да се разкрива толкова много..
Въпреки, че й не беше нижно за да спечели някой мъж..
Подсмихна се дяволито, когато го видя замислен седящ на бюрото си, приближи се до него, като лека избута стола му и седна на бюрото срещу него..
Оставяйки плика с кроасана и топлото кафе до себе си, а токчето и се разходи по бедрото му стигайки извивката на слабините му преди да ги кръстоса срещу него.
-Добро утро скъпи. Рано се бяхте изнизали днес.
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 3:32 pm

Той я погледна и присви сините си очи.
Дръпна се назад от нея и стана.
Да...Хенри бе адски ревнив...Повече от колкото се очакваше от един мъж с подобна връзка.
Но някак си...Не бе очаквал от Алис точно това...
Изневяра.
Дори думата звучеше нелогично като я свързваше с нея.
Но все пак бе реална...Факт.
Той потърка лицето си и я погледна.
-Изчезни..Алис...Просто изчезни ако наистина цениш живота си.-да защото бе толкова бесен,че убийството й му се струваше нещо нищожно сравнение с това,което искаше да й причини.
Той се приближи до огромния френски прозорец.
Не се съмняваше,че Крисчън ще я изчука...Не никак даже,но копелето не знаеше ли за всички хора прикрепени към Алис?За Бога...Като изключим клюкарите целящи да опетнят името му...
Радваше се само на едно.Журналистите не бяха разбрали и нямаше да се наложи да оттегли кандидатурата си за министър председател.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 3:48 pm

Алис го погледна, той знаеше.. Усещаше онази наситена във въздуха нотка на ревност, усещаше я как се откъсваше от всяка фибра на тялото му.
Преглътна и стана от бюрото му, като се приближи до него..
Но какво можеше да направи? Да беше я страх, знаеше че той е способен дори да я нарани..
Но ... не можеше да го загуби..само заради глупостта си.
Преглътна, не знаеше какво да му каже, не знаеше как да постъпи. За пръв път в живота си Алис Борлейн не знаеше как да реагира.
Седеше точно като теле в железница не знаещо какво да измучи и го гледаше тъпо, или по скоро гледаше гърба му тъпо.
-Аз..аз... - започна тя, беше сигурна, че става въпрос за Крисчън, защото с друг мъж не бе му изневерявала...
Наистина виждате ли, тя се чувстваше виновна , гузна и именно за това, просто седеше и мълчеше с почти отворена уста срещу него..
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 3:59 pm

Ръката му се сви в юмрук и той удари силно рамката на прозореца.
Не искаше да я нарани,но ако тя не напуснеше стаята веднага щеше да се случи именно това.
Хенри преглътна и затвори очи.
Как да й обясни,че грам не му пука за извиненията й?
Явно,че нямаше как тъй като тя беше инатлива почти колкото него.
Но не колкото него.
Той се обърна към нея и гледайки я със студените си сини очи седна на стола си.
А това му действие извикваше у всички да го слушат и уважават.Странно кралско излъчване.
Хах да.Точно така.Той подпря ръце на страничните облегалки и се загледа в нея.
-Ти?Съжаляваш?Да сигурен съм.Сега ако обичаш.Имам работа.Извиненията ти не се приемат.Напусни.-той вдигна ръка правейки жест с ръка все едно я гони и избута нещата които му бе донесла.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 4:10 pm

Очевадно беше, че скандала между им нямаше да се размине, все пак ако трябваше да се почудите кой беше по инатлив е. Бих казала, че няма да намерите по инатливи същества от двама им.
А държанието му, сякаш й действаше като доза, която беше готова да извика у нея омраза, и да я накара да го разкъса на място.
А повярвайте той не веднъж или дваж си беше изяждал шамар, заради кретенясването си.
Алис се подсмихна и повдигна едната си вежда, като се приближи към него, и разтвори леко устните си в една привидна усмивка.
-Слушай ме сега внимателно скъпи мой. Не си първия нито си последния, който ще мине през леглото ми, явно. А й аз не съм ти онези еднодневки, който чукаш в леглото ни! Окей? - попита го тя, като повдигна леко роклята си, а крака й се повдигна и върха на токчетата си тя замасажира члена му, като вложи излишен натиск и грубост в цялото това действие.
- Защото много добре, знам какво правиш, и как го правиш.. Не съм глупачката, за която ме имаш любов моя. - подсмихна се нагло като натиска върху топките му стана по силен, и се вгледа без капчица страх в очите му
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 4:36 pm

Хенри присви очи.
А вярвате ли ми,че не й бе изневерявал нито веднъж?
Не знаеше дали е защото я ценеше или заради мандата,но не бе лягал с друга от месец насам.
А поведението й...
Той преглътна болката между краката си и ръката му се стрелна към врата й.
Той грубо я хвана и стисна принуждавайки я да отстъпи.
Когато Алис отмести крака си той я избута на бюрото заставайки между бедрата й.
Той се вгледа в очите й и прошепна.
-Аз за разлика от теб не съм евтин курвар.Сега си отивай при Крисчън и не ме търси повече.-той пусна врата й и без да се замисля излезе през вратата.
Без да си взима палто или нещо подобно влезе в асансьора и натисна бутона за първия етаж чакайки вратите да се затворят.
И преди да го обвините вариантите бяха или да я удуши или да си тръгне...А Хенри не искаше да я убие.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 4:57 pm

Алис се надигна като сложи ръка около вратът си. Като затвори за миг очите си, а бе дошла да му съобщи толкова хубава новина, която определено искаш да му каже.
Но не ... всичко трябваше да бъде съсипано.. Но какво можеше да направи, въздъхна като се приближи до прозореца на офиса му, и се загледа в гледката, онази гледка която я възхищаваше.
Върна се взимайки телефона си от чантата, дали беше правилно да му го съобщи, чрез смс?
Може би не бе най - редното, но след като той не искаше да говори с нея, е тя поне можеше да му го съобщи и той да го има в предвид, но не..
Не беше сигурна, сигурно седя загледана навън половин или може би дори един час.
Но не направи нищо, просто въртеше телефона си в ръката, като гледаше докато в крайна сметка не събра смелост и не го направи.
Написа му смс- а, а след това въздъхна не знаеше, как ще реагира той, не знаше как ще постъпи... но беше длъжна да му каже..
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 5:08 pm

Хенри остави чашата с уиски на плота и извади телефона от джоба си.
Вече бе изпил достатъчно,за да е на Луната в мислите си.
Пиеше от болка...Болеше го,че тя е постъпила така.
Той преглътна поредната глътка горещо уиски и отключи телефона си.
Не помнеше защо го е извадил...
А да...Вибрацията.Имаше съобщение.
Хенри натисна светещата икона и се загледа в екрана без да осъзнава какво чете.
Той вдигна поглед към бармана и му кимна с глава.Очите му бяха зачервени и оплиташе думите.
-Чети!-нареди и му поддаде телефона.
Мъжът се загледа в екрана и ахна.После поклати глава и се засмя.
-Е приятел добре ти го съобщиха. "Бременна съм вече втори месец разбрах онзи ден. Това дойдох да ти кажа" подател е някоя си Алис.Браво ще ставаш баща.-Хенри гледаше към мъжа някак си не вярващо..Толкова пиян ли беше?
Очевидно.
Той се усмихна и взе телефона си.
Да бе...Баща?Той.Щяха да го съсипят от подигравки.
Той стана и остави сто доларова банкнота на плота.Излезе от бара и тръгна към офиса си.
Не знаеше в колко права линия ходи,но се добра до асансьора на сградата.
Натисна копчето за последния етаж и се подпря на стената.
Ако започнеше да хълца гледката щеше да е пълна.
Вратите се отвориха и той слезе.
Огледа се и се усмихна на секретарката си..
-Алис?-успя да каже името й без да се оплете.Жената се усмихна и кимна с глава.Явно майката на детето му бе още в кабинета.
Той влезе вътре и затвори силно вратата зад себе си.
-Не мога да не се запитам...Как може...Може...Ония е чукал моята жена докато бебето ми е в корема й.Как може.-той поклати глава загледан в нея или прозореца...Да бе прекалено двойна.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 5:26 pm

Алис подскочи, когато чу трясака на вратата и гласа му се разнесе из стаята.
Преглътна обръщайки се към него, като се зачуди дали той се правеше на пиян или наистина беше.
Преглътна все още гледайки го.
- Аз не знаех... не знаех, че съм бременна Хенри.. - каза му тя като продължаваше да се взира в него наблюдавайки как леко се поклащаше или просто на нея, така й се струваше.
Болеше, я че му бе изневерила, беше й гузно и наистина съжаляваше, че си го бе позволила.. но всичко бе станало толкова бързо... Хубавото, е че поне го бе направила само с един мъж, добре не беше само веднъж, но да... сещате се.
Продължи да се вглежда в него преди да каже каквото й да било се осмели да го приближи..
-Аз... ти си пиян ...- констатира тя, имаше ли смисъл да водят разговори, когато той бе в това състояние, най - много да се изпокарат отново, той да побеснее както винаги и тя отново да си го изяде.
Въпреки, лошия му нрав тя наистина обичаше Хенри беше всичко, за което бе мечтала и бе първия мъж на който се бе отдала след онова ... да ... бе мъжа, който й бе показал, че не всички мъже бяха като баща й и брат й... И, че не можеше да продължава да се лишава от мъжкото достойнство опитвайки се да го замени с женски ръце...
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 5:34 pm

Хенри отстъпи назад,когато тя се доближи до него.
Не искаше да я докосва.
Не искаше да е с нея повече.
Приемаше изневярата й за предателство.Непростимо.
Хенри преглътна и се вгледа в нея.
-Не искам да съм с теб никога повече.Няма да имаме други контакти освен около детето.Ще съм ти благодарен ако не го представиш пред медиите,но ако искаш направи точно това.Ще плащам издръжка и ще му дам името си.Няма значение дали е момче или момиче.Ще бъда добър баща.Ще се разберем или така или с дело.Няма да искам попечителство...Искам само да го виждам...Това е всичко.Ако имаш нужда от нещо ще упълномощя Кристина да тегли пари от сметката ми и да ти дава.Контактите ни свършват до тук.-той потърка лицето си и отиде към банята.Искаше да повърне.
Затвори се вътре и заключи вратата.Познаваше лошия й навик да влиза където си иска ид а прави каквото си иска.
Той се надвеси над тоалетната и повърна сигурно по-голямото количество алкохол,което бе поел през изминалият час.
Хенри се изправи и се надвеси над мивката,пусна студената вода и пъхна главата си под нея без да се интересува дали ще намокри ризата си.
А през цялото време мислеше само за детето.Неговото дете...От неподходящата майка.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 5:49 pm

Алис преглътна при думите му, не можеше да повярва..
Гледаше слушаше го и не вярваше, че тези думи идват именно от неговата уста...
Все още бе зашеметена от чутото, усмисляше думите му, но след като беше така и той щеше да се държи по този начин.
Щяха да играят именно по неговите правила.
Чуваше как повръща в тоалетната, и се приближи до вратата, когато мивката спря да тече, облегна се на нея, и оставяйки сълзите й да се стичат с мъка започна да говори.
-Никога няма да видиш това дете Хенри.Чуваш ли? НИКОГА. Повярвай ми или ще ида някъде където няма да ни намериш или ще го махна. Но ти никога няма да го видиш. Заклевам се във всичко свято! Заклевам се в детето... - каза му тя, с мъка, която успешно бе прикрила под маска и се отблъсна от вратата, като излезна от офиса му и погледна секретарката му. Остави телефона на бюрото й.
-Въренте му го, не искам нищо от него... а също и това - премахна всички бижута,който той й бе подарил, и ги остави при нея като продължи към коридора, викайки асансьора, и молейки се да излезне колкото се може по - бързо от тук
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 6:11 pm

Хенри чу думите й и спря водата.
Отвори вратата и като видя,че я няма хукна след нея.
Излезе в коридора загледа се за кратко в купчинката не бюрото на Кристина.
Той изруга и вдигна поглед към асансьора.
Видя я да стой там и хукна към нея.
Застана пред вратата на асансьора и се вгледа в очите й.
Това,което щеше да каже определено щеше да се окаже ненужно,но Хенри никога не бе мислел за тези неща.Никога.
-Знаеш ли Алис..Винаги си била кучка.Ще убиеш едно дете или ще го отделиш от баща му защото ти не можеш да си държиш краката затворени?Да сладка моя..Това е най-гениалната от гениалните ти идеи,но знаеш ли кое ме притеснява най-много?Че си готова толкова лесно да го махнеш,което ме довежда до мисълта,че и това което каза е поредната лъжа,за да ме задържиш....Толкова ли ниско пада мъжемразката?А думите единствен?Обичам?Това ли значат за теб?Да ходиш и да си го слагаш с Крисчън и не само с него?А после мен заплашвашш.Махни това дете.По-добре за него от колкото да е копеле на жена курва.
Хенри се дръпна и тръгна към кабинета.Спря до бюрото на Кристина и хвана жената за ръката дръпвайки я заедно със себе си в офиса му.
Момичето отговори моментално.Дали от желание или за да задържи работата си тя откликна на всяко едно негово действие.Не,че искаше да прави нещо такова,но го правеше.
Той вдигна блондинката,краката й се увиха около ханша му и той я опря на бюрото.
Майната й на Алис.Майната му на дете то...Майната му на всичко.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 6:26 pm

Най - лошото беше, че единсвеното което изпита в момента, беше болката, болата която той предизвика в нея, болката от това което чу и което видяха очите й.
Да това беше много лошо, но в момента, в който си помисли, че по лошо не можеше да стане, спомняйки си думите едва ли не, че го е излъгала че е бременна... предизвикаха ужасяваща болка в корема й, което я накара да извика, до сега не бе изпитвала такова нещо..
Не. Никога, и отново я изпита, като се подпря на стената до ансансьора и се приви от болка, а бъркайки под полата си, вадейки ръката си от там, тя видя наситено червената кръв, която бе потекна от слабините й, но какво беше това?
Какво се случваше и поредната режеща болка, предизвикваща стенание в нея, тя просто не издържа, а пред очите й причерня, и се свлече под стената.
Все така държейки се за корема и просто се остави на съдбата/
Не знаше какво щеше да стане, дали това беше не края само на детото й, ами и края на самата нея, просто не чуваше, не чувстваше болка нищо, беше празно студено и самотоно
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 6:54 pm

Устните му замръзнаха на врата на Кристина.
Той чу вик.Заслуша се много внимателно.
Не се чу звука от асансьора..Нито затваряне или отваряне на врата.
Стори му се,че чу стон и излетя от офиса пускайки Кристина върху бюрото.
Той излезе с разкопчана риза в коридора и падна на земята до Алис.
Не изпита никаква вина.
Не дори не му мина през ума да се чувства виновен.
Той погали лицето й и извади телефона си набирайки бърза помощ.
-911 слушаме Ви?!
-Приятелката ми е бременна във втория месец,скарахме се и тя припадна.Кърви.Обажда се Хенри Хауърд от офис сградата на седма и Парвеню.Изпратете линейка.-той затвори и се надвеси над нея.Локвата кръв образувала се около тялото й.
Бе загубила детето.
Да...Като се замислеше по-добре така.Искаше му се сега да звънне на Крис да дойде и да се грижи за нея.Великия ебач,но копелето бе с приятелката си.Катрин.
В момента мразеше и двамата.А него особено много.
Хенри въздъхна и чу гласа на Кристина.
-Ще сляза да им отворя.-той кимна и стисна зъби.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 7:10 pm

Не чуваше, не чувстваше, просто искаше да умре в този момент.
А когато нещо я издърпа от студа и тъмнината и тя отвори очи простена от болката която бе предизвикал спомена в нея.
А от очите й се стекоха сълзи като устните й се извиха надолу и се разтрепериха..
Защо? Защо се бе случило всичко това, в момента нямаше желание да живее искаше да умре.. Заедно с бебето.. Бебето беше загубила бебето...Онова малко нещо, което не беше направило нищо, и я бе радвало последните два дена.
Бе го загубила.
Разбира те ли Алис изпадна в една депресия, която едва ли можехте да разберете..
Тя бе заобичала това дете и последните дни живееше заради него, а сега го нямаше не бе й останало нищо...
И той беше виновен, той и никой друг... Виждате ли в този момент, разбра каквъв всъчщност е Хенри . Безсърдечно копеле, което никога не я е обичало, което е гледало как да се отърве от нея
И в крайна сметка го бе направил.
И сега Алис не искаше да живее повче, не.. видя че в стаята няма никои, и се протегна с мъка да вземе салпела намиращ се на масичката, като го допря до китката си, канейки просто да се ахне да не живее повече..
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 7:24 pm

Хенри изми ръцете си и се вгледа в огледалото.
Изведнъж чувството за вина почваше да го гложди.
Знаеше,че е виновен..Знаеше го...
Но сега го осъзнаваше още по ясно...
По-силно.
Болеше го и съжаляваше,че е постъпил така.
Кретенски.
По целия път до болницата бе останал до нея.Изтрезня за няколко минути като медиците му обясниха случилото се.
Не можеше да си го прости.Не му пукаше за детето толкова,колкото за това,което тя щеше да преживее.
Хенри се върна в стаята и очите му се разшириха.
-Алис!-той се озова до ръката й и изтръгна от дланта й скалпела хвърляйки го в другия ъгъл.Той огледа китките й и си отдъхна,когато не видя белези.
После реалността го накара да се върне на земята и той преглътна.
Погледна я и седна на стола до леглото.
Стола които му бе станал като втора кожа през изминалите часове.
-Аз...Нямам оправдание Алис...Знам,че съм виновен за всичко и,че от думите ми няма да ти стане по-добре.Не ще те моля за прошка,която не съм заслужил...Не искам да продължавам да те унижавам и наранявам с присъствието си и ще напусна в мига в които ми кажеш,че го искаш.Дори и това да е сега.Не мога да си представя през какво преминаваш...Бих могъл да се опитам,но никога няма да мога да си го представя.Бих искал ако мога..Да ти се реванширам.Ще бъда верен и любящ...Ще бъда до теб като най-скъпият ти приятел и ще направя всичко възможно да си отново щастлива.-той млъкна и отмести поглед от нея.
Само като видеше болката на лицето й...Само тя съдираше кожата от гърба му.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 7:52 pm

Алис го гледаше и за пореден път този проклет ден искаше просто да умре.
Та на друго щеше ли да е способна от тук на татък? Да получава приятелското му отношение, от човека, който обичаше повече от всичко на света.
Дали можеше да бъде щастлива отново по - този начин? Едва ли.
Притвори очите си, като преглътна и сложи едната си ръка на корема, погалвайки го леко, а устните й отново се бяха разтреперили.
Не знаеше какво да му каже, какво да направи....
Просто сякаш се бе изгубила някъде в нищото.. Не останала някъде далеч от всичко и всички. Но можеше ли ? Бе изгубила детето, все едно бе изгубила себе си.
А можеше ли да се намери? Щеше ли наистина отново да е щастлива? Да може да намери онова щастие, което изпитваше преди няколко дена? Да намери онзи прекрасен момент, когато той я държеше в ръцете си и милваше кожата й.. Едва ли отново щеше да има нещо такова..
-Едва ли ще има щастие отново за мен Хенри.. - прошепна тя, като стисна очите си, и прехапа долната си устнна
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Сря Яну 30, 2013 8:00 pm

Думите й звучаха като завършен и доказан факт.Сякаш не можеха да бъдат оспорени.
И Хенри не ги оспори.Той затвори очи и потърка лицето си.Леко се наведе напред подпирайки лакти на коленете си и без желание заговори отново.
-Не говори така Алис.Ти си красива млада дама.Интелигентна,талантлива.Много мъже биха били щастливи да са твой спътници в живота...А и докторите казаха,че това не е фатално.Можеш да заченеш отново.Естествено ако ти го желаеш.Щастие ще има за теб.Сигурен съм в това.Просто повярвай.-той се опита да се усмихне.
Като политик Хенри се бе научил да лъже изкусно.
Да играе роля както на жертва така и на победител...А в момента играеше ролята на мъж които не е имал никакви интимни контакти с нея...Които не я обича...Не я желае...
Колко трудно бе това го знаеше само той...А ние можем само да гадаем,защото дори ледено сините му очи останаха такива каквито са били винаги.Бездушни.
Единствено Алис от всички го бе виждала...Различен...Но естествено това бе минало,което никога повече нямаше да се повтори...За жалост.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 8:07 pm

Искаше да се изсмее на думите му но нямаше сили.. Не, бяха си отишли с всичко останало от нея.
Нямаше сили да се бори за него, нито за щастието й. И нямаше да го направи.
Просто щеше да съществува и да не прави нищо, да изпълнява задълженията си на работа, а след това просто да съществува.
-Искам да умра... защо не умрях заедно с детето... - поклати глава като я извърна на една страна, поглеждайки безчувствените бели стени, точно като очите на Хенри, онази безчувственост в него я убиваше и я оставяше празна.
Беше й отнето всичко, дори и чувствата, всичко си бе отишло от нея, а тя наистина се чувстваше празна, сама и мъртва дори да бе жива в момента..
На лицето й нямаше помен от онази малка сладка изусителна усмивка, нямаше помен от искрата в очите й, нито пък руменината на бузите й бе там..
Не нямаше нищо..беше празно и безчувственно.. Студено и каменно..
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Чет Яну 31, 2013 4:30 am

Не искаше да чува това.Не това.Всичко друго,но не и това.
Той затвори очи и въздъхна.
Мислите му препускаха към хиляди неща само,за да се върнат отново на нея.
Вратата на стаята се отвори и вътре влезе доктора.
Хенри вдигна главата и се загледа в нея.
Мъжът с бяла престилка се приближи до леглото й и се усмихна.
-Е госпожице Борлейн имаме радостни новини за вас и господин Хауърд.След доза изследвания.Бебето е добре.Често по време на бременност се отделя кръв,но не е задължително да пометнете.Както в случая,но ако още веднъж преживеете силен шок или физически сте недоволна няма да имаме същия късмет.Хайде сега усмихнете се.
Хенри седеше като закован след думите на доктора.
Какво?Не бе пометнала?
Той хвана едната й ръка без да се замисля и леко я стисна.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Чет Яну 31, 2013 11:49 am

Алис седеше и слушаше всяка една от думите на лекара, а тези думи, тези негови думи я накараха да се чувства малка, но в същото време и вдъхнаха огромна доза живот.
Живот, който си мислеше, че повече няма да почувства, а в момента наистина се почувства жива.
- Не мога да повярвам - каза му тя като го погледна, а свободната й ръка несъзнателно се погали корема й, като се усмихна лекичко а очите й се насълзиха, но този път не беше от страдание тя се усмихваше и плачеше едновременно.
-Е госпожице повярвайте, вие и бебето сте добре и можете скоро да се приберете в къщи - каза й той, като я погледна и й се усмихна , а Алис все още не можеше да повярва, стисна ръката на Хенри и го погледа и се спусна по лицето му...
Опитваше се да го разбере но явно не само тя беше ...така явно не само тя не знаеше какво да каже..
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Чет Яну 31, 2013 2:00 pm

Хенри седеше все още невярващ..Не осъзнаващ какво се случва.
Но естествено това не се изписваше на лицето му.Не хладнокръвието отново го бе обзело,а чувството за вина бавно се изпаряваше.
Той пусна ръката й и кимна с глава.
-Да.Благодаря ви.-усмихна се и се изправи.
Извади телефона от джоба си набирайки номера на Алексей.След второто позвъняване получи така желания отговор.
-Ела да прибереш Алис....Да от болницата.Естествено.Тя ще ти каже къде.-той прибра телефона в джоба си и оправи ризата си.
Очите му се разходиха по прозореца и се спряха в долния ляв ъгъл.
-Както казах ще ти помогна с каквото мога.Алекс ще те закара до където желаеш.Ако имаш нужда от нещо...Потърси ме.-не си мислете,че той не се радваше,че детето е живо и здраво.Че Алис е здрава,но...Нещата си оставаха такива каквито са.
Егото му бе по-голямо от очакваното и той не искаше и не намираше причина поради която да го преглътне.Било то и дете.
Не....Не можеше.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Чет Яну 31, 2013 2:24 pm

Тя преглътна тежко, като обърна отново главата си на една страна, да всичко си отиваше както беше дошло което присви сърцето й, а тя преглътна всичко което напираше в гърлото й.
-Естествено, но знаеш ли. Не ти искам помоща. Можеш да си я навреш където пожелаеш. И все още съм на мнение, че ти няма да виждаш детето Хенри. Ако трябва и ограничителна заповед ще си извадя, но ти няма да го виждаш. - каза му тя, не не мислете, че на Алис не й бе трудно всяка една дума която изричаше в момента сякаш забиваше нож не в неговото а в нейното сърце.
Да детето й нямаше да види баща си, но тя нямаше да види никога повече мъжа, онзи единствения, който обичаше повече от всичко на света.
Но фактите си бяха факти, а тя бе сигурна, че няма да склони нито той нито тя, което я нараняваше още повече.
Защото егото и ината им бяха прекалено големи, за да ги преглътнат.
Но може би....
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Чет Яну 31, 2013 2:53 pm

Той затвори очи като чу думите й и кимна.
Добре.Нямаше да спори.
Решението бе нейно и само нейно.
Хенри се обърна с лице към нея и се подпря на стената.
Сините му очи се приковаха на нейните,а в тях се четеше същата решителност каквато и в нейните.
-Щом това е волята ти.-той усети вибрацията в джоба си и го извади.Телефона си.
-Алексей ще те закара до където желаеш.Аз няма да те потърся повече.И моля те този път не прави глупости...-той отново се обърна към прозореца.
Искаше му се да й каже да не реагира така.
Да се замисли кое ще е най-добре за нея и детето.Неговата помощ нямаше да й е излишна...Но уви.
Да нещата винаги се нареждаха така.Майка му можеше и да се окаже права,че живота е несправедлив.
Естествено дори смъртта й доказваше това.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Чет Яну 31, 2013 3:13 pm

Алис преглътна тежко, като притвори очте си.
- Това, не е моята воля. Това е твоето желание, аз просто го изпълнявам.Даже знаеш ли, нямам желание дори детето да носи името ти. Така, че не си прави труда да го признаеш като свое - добре, всичко започваше да става наистина неприятно.
Не стига, че беше неприятно, сега ставаше още по неприятно.
-Не е твоя работа, дали ще правя глупости или няма да ги правя. Вече не присъстваш в моя живот, така че какво ти пука Хенри? - можеше и сама нали, както преди да го срещне така и сега можеше да се оправи с всичко сама...
Дали, ами сърцето й без част от него щеше ли да се излекува или отново щеше да си остане една зееща рана, която нямаше как да бъде затворена.
-А и мога и сама да се прибера! Не съм саката нито некъдърна. Мога да правя всичко сама.. - искаше й се просто да стане да го зашлеви, но не не го направи седеше и не правеше нищо.
Имаше ли смисъл?
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 4 1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите