Beverly Hills


Join the forum, it's quick and easy

Beverly Hills
Beverly Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» there will never be a reason why I will surrender to your advice.
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyСъб Окт 12, 2013 9:49 am by ace,

» johanna wagner.
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyЧет Окт 10, 2013 7:32 pm by Johanna Wagner.

» Nora North
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyЧет Окт 10, 2013 3:45 pm by .zoey ▲

» Търся си другарче за GIF рп.
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyЧет Окт 10, 2013 7:58 am by Sheila McGrey

»  Sheila McGrey
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyСря Окт 09, 2013 6:22 pm by Lexyanne.

» Запазване на лик.
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyСря Окт 09, 2013 8:40 am by ;sophie

» .Lana North
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyВто Окт 08, 2013 7:21 pm by .zoey ▲

» За какво си мислят момчета?
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

» Кой потребител от предишните два?
Преди 1 час, в офиса - Page 2 EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

Staff

.zoey ▲
administrator
Преди 1 час, в офиса - Page 2 Tumblr_mu7ao0SlGA1qd7fc3o9_250

melanie ♣
administrator
Преди 1 час, в офиса - Page 2 Tumblr_inline_mk0t2d83z91qz4rgp

Laxyanne.
moderator
Преди 1 час, в офиса - Page 2 Tumblr_inline_ml1b3sccZo1rf2nk8

;sophie
moderator
Преди 1 час, в офиса - Page 2 6633370g

Johanna.
moderator
Преди 1 час, в офиса - Page 2 Tumblr_ms8tm5UIJY1spww0ro2_250
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Яну 27, 2013 9:57 pm

Преди 1 час, в офиса

2 posters

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Сря Яну 30, 2013 3:09 pm

First topic message reminder :

Да нямаше да забрави точно преди няколко месеца тук в този кабинет, Крисчън я бе довел със себе си да прави сделки с Хенри, а Алис.. е добре де тя се бе позабавлявала с него, което в крайна сметка доведе до връзка с него..
Като спестим факта, че преди няколко седмици му бе изневерявала с Крисчън в Париж..
Алис поклати глава опитвайки се да избие тези мисли от главата си, вървейки към кабинета му.
Топъл кроасан и чисто горчиво двойно кафе за заскуска, както ги обичаше, а Алис винаги му угажаше.
Секретарката й кимна, когато Алис й се усмихна и влезна навътре в кабинета му, без дори да чука.
Бе облекла онази черна рокля, която повдигаше гърдите й, и бе малко под бедрото й, да Алис не обичаше да се разкрива толкова много..
Въпреки, че й не беше нижно за да спечели някой мъж..
Подсмихна се дяволито, когато го видя замислен седящ на бюрото си, приближи се до него, като лека избута стола му и седна на бюрото срещу него..
Оставяйки плика с кроасана и топлото кафе до себе си, а токчето и се разходи по бедрото му стигайки извивката на слабините му преди да ги кръстоса срещу него.
-Добро утро скъпи. Рано се бяхте изнизали днес.
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down


Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Чет Яну 31, 2013 3:20 pm

И в този момент Хенри кимна с глава и излезе от стаята.
Нямаше смисъл.Не искаше да говори или да опитва.
Всичко,което можеше да стори бе да я остави да прави каквото иска.
Той излезе от болницата и видя Алексей.
Качи се в колата и кимна на мъжа.
-Карай към летището.
Да щеше да отиде някъде.Далече от това място.От всичко тук.
Хенри се отпусна в седалката и затвори очи.
Господи не искаше да я загуби.
Не искаше да живее без нея.
Защо тогава бе толкова огромен инат?
Може би ако...Ако не бе...Не нямаше как,той винаги щеше да е такъв какъвто е.
Инат,задник...Тъпак,копеле...
Но я обичаше.Тя делеше първото място със самия него в класацията на любовите на Хенри.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Чет Яну 31, 2013 3:34 pm

Късно вечерта
----------------------------------------
Всичко това й дойде в повече, нямаше реакция просто един сподавен стон. Стана, всичко това и бе достатъчно, за да разбере, че колкото й да е искала Хенри, никога не я е искал и не е изпитвал друго към нея освен сексуално влечение.. Щом той можеше и тя можеше да го направи. Отвори гардероба, и облече най – съблазнителната си рокля, обу високите токове, сложи тежък грим какъвто не бе слагала никога, просто трябваше да прикрие бледоста в кожата й. Излезна като фурия от тях, като се качи в колата която я разкарваше на сам на там, и го накара да спре пред първата дискотека. Влезна вътре като светлината издразни очите й. Мразеше такива места, но трябваше ... Седна на бара, като не остана не забелязана, веднага се присламчи някакъв мъж към нея. Но тя тя не забави положението и плъзна палата си ръка по кракът му, той я попита дали искат да излезнат на вън, а тя определено не му отказа, щеше да излезне с него.. Хвана я някак грубо за ръката и я дръпна извеждайки я към дискотеката, а след това я заведе в някаква тъмна уличка.И директно я притисна в стената, като започна да плъзга устните си по тялтоо й, не и харесваше, беше груб, по груб и от Миша, грам не й харесваше, опита се да го отблъсне от себе си, но той я удари, разбивайки веждата й, Алис преплака леко от болата която бе изпитала, а след това събра сили и го срита между кркака, като мъжа се приви. В момента в който тя тръгна той я хавана за кракът и я повали на земята, надигайки се над нея, като последва поредния удър наранил лицето на Алис, разбиравайки устната й. В очите на момичето се появиха сълзи. А той разкъса роклята й, като подмести бикините й, на една страна, изкара пениса си, като го вкара грубо в нея.. Алис плачеше и викаше през цялото време, но нямаше кой да я чуе, никой не я чуваше никой не се появяваше, а когато мъжа привърши, Алис видя пребледнялото му лице, явно разбирайки кой бе изнасилил току що. И в момента преди тя да се усети изпита силна болка в корема си, нещо я прободе с такава сила, че тя загуби съзнание....


____________________________________________________________
Тъмницата я бе обляла. А нещо й викаше „върни се, трябва да се върнеш при тях..“ А в този момент тя отвори очите си, но виждаше замъглено.. Но когато отвори очи, забеляза къде се намираше... Но нямаше нито едно познато лице при нея, някакъв доктор се надвесил над нея, но тя не го чуваше усещаше само силната болка в корема си...Но единственото нещо , което ,успя да каже и да попита
-Къде е той? И кой време е ? – попита тя
-Хенри?Не можем да се свържем с него. И сме четвъртък - Алис простена от болка, а след това се сети, че цели 2 дена е била в безсъзнание.. и задряма..
-Ами бебето? - попита тя, умирайки от болки в корема
-За сега е добре, не е било наранено..
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Чет Яну 31, 2013 3:50 pm

-Телефонът ти скъпи.Вече втори ден не спира да звъни.-Амбър му го подаде и той въздъхна.
Харесваше Англия и публичните домове,особено този в които се намираше.
Имаше красиви жени,а и дискретността.
О..Щеше да стане чест посетител.Дори мислеше да запази едното момиче за себе си.
Амбър.Тази жена...Господи.Да не бе Алис...Нямаше и нищо общо с Алис.Но Хенри искаше точно това.
Разлика.
Той въздъхна и натисна зелената слушалка.
-Слушам?
-Господине...Слава Богу вие отговорихте.Госпожица Борлейн бе изнасилена.От два дни е в безсъзнание и се опитваме да се свържем с вас,но...-Хенри затвори и скочи на крака.
Взе палтото си и излетя от стаята на момичето.Заслиза по стълбите на великолепното имение сблъсквайки се със сводницата.Прекалено млада,за да играе тази роля,но уви...Нови стандарти.
Той кимна с глава и излезе оглеждайки се.Като видя колата си се качи в нея и настъпи газта към летището.


_____*______*___________*_______*_______*_____

След няколко часа полет и половин час до имението си Хенри влезе в стаята в която бе Алис.
Икономката се огледа и се усмихна като го видя.
-Помислихме,че няма да дойдете.Тя често идва в съзнание,но за кратко...
Хенри избута жената от пътя си и стисна зъби като видя лицето на любимата си.
Той се наведе над нея...Господи не можеше да повярва че отново й се бе случило това.Едната му ръка продължи да гали бузата й,докато другата се спусна по корема й.
-Бебето е добре.-обади се икономката,а Хенри целуна челото на Алис.
-Господи скъпа толкова съжалявам.-прошепна и приседна на леглото.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Чет Яну 31, 2013 4:14 pm

Алис, просто не искаше да се събужда, не искаше да усети отново онази болка, в мига в който го направеше.
Просто ако я питате предпочиташе да е мъртва отколкото да се събуди.
Но не можеше вечено да спи нали? Да трябваше да се събуди вече беше крайно време да се пребори със себе си и да отвори очите си.
Миглите й изпърхаха, а очите й се отвориха, като онова замазано петно все още беше пред очите й.
Ако я питате къде се намира, е не помнеше.. Последното, което помнеше беше, че бе в къщи ядосана на Хенри и просто излезна от тях.. и след това мъгла.
А беше сигурна, че ако се опиташе да си спомни, е щеше да я заболи главата.
Примлясна веднъж усещайки сухотата в устата си. Да не беше никак лесно, нищо от това не бе лесно.
Завъртя леко главата си изпитвайки болка, в слабините си, в корема си
Погледа й бе замазан, но успя да различи някак притеснените мърдащи се фигури, докато зрението й не свикна отново със светлината й не успя да се фокусира. Нямаше как да говори, защото просто не й бе останал глас.
Обърна главата си отново загледала се в тавана, и простена лекичкото от болката която я бе прорязала в корема в момента в който мръдна..Не искаше да мърда повече, какво съдбата ли я наказваше по тоя начин да страда и два пъти под ред да се появи в болницата за няма и няколко дена... Това си бе чисто наказание.. Но мълчанието в стаята ставаше толкова тягостно
-Какво се случи? - попита тихичко, знаеше че вътрешно не искаше и да й се каже какво е станало но...
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Чет Яну 31, 2013 5:01 pm

Очите му се спряха на лицето й и той се усмихна.
Гласът й звучеше сухо..Дрезгаво..Като стара курва прекалила с цигарите,но някак си й отиваше.
Той се приближи отново до леглото и хвана ръката й.
Дали да й каже?
Може би щеше да е по-добре ако замълчи.
Той въздъхна и прошепна.
-Почини си.Трябва да си възвърнеш силите,а после...После ще ти разкажем всичко,което се случи.Искаш ли нещо?Вода?Храна?Лекарства?-въпреки,че с едното не биваше да преиграва той бе готов да й позволи да изпие колкото поиска лекарства стига да не е опасно за нея.
Някак си...Не искаше да е грубо..Обичаше детето си растящо в нея и му го признаваше,че е инатливо колкото майка си и баща си,но не му пукаше толкова за него,колкото за Алис.
Не...Не можеше да си позволи да я загуби,защото дете можеше да си осинови,но втора като нея...Нямаше.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Пет Фев 01, 2013 5:47 am

Алис поклати глава не искаше нищо искаше просто, да си почива. Не се пиеше вода, не беше гладна въпреки, че предпочиташе боклата да изчезне.
Но не можеше да се тъпче с какви ли не лекарства заради бебето.
Предпочиташе да я боли от колкото да го загуби.
-Аз не искам лекарства може вода, но не й лекарства - отвърна му тя като леко се преви от болка, а след това погали корема си.
-И да ми кажеш, защо съм у вас и какво в крайна сметка се е случило? - попита го тя, като се загледа в него, знаеше че най - вероятно нямаше да й се понрави знаеше, че определено нямаше да и хареса нищо от това, но какво можеше да направи.
Освен да го слуша, и да лежи, защото
имаше чувството, че ако сега станеше щеше да се озове най - много на земята, а тя повярвайте ми не искаше да се озовава на земята
Особено с цялата тази болка която изпитваше в момента.
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Пет Фев 01, 2013 5:57 pm

Хенри отиде лично,за да й донесе вода.
Когато влезе в стаята седна на стол до леглото и поемайки си дълбоко въздух започна да говори.Единственото в което го биваше дори повече от секса.
-Изнасилили са те.Аз бях в Лондон.Не знаем кой се е обадил,че те е намерил..Дали не е бил самият изнасилвач,но са те довели тук.Всички все още мислят,че аз и ти имаме връзка.Позвъниха ми да се прибера възможно най-бързо и аз дойдох.Естествено знам,че не искаш и не търсиш моята помощ...Така,че...Ще замина отново още тази нощ.Когато си готова да си тръгнеш го направи.
Хенри се изправи и въпреки,че не искаше да казва всичко това той не знаеше как да постъпи...Какво да стори?
Нищо..Защото нямаше как да я задържи.А и...Колкото и да я обичаше след изневерята не можеше да е с нея.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Пет Фев 01, 2013 7:22 pm

-Хенри... - започна тя, но гласа й звучеше все така тихи и грубо както преди малко. Отклони погледа си и погледна земята, какво можеше ...не и тя не знаеше...Обичаше го прекалено много и вече всичко това...
Не знаеше какво да му каже, не знаеше какво да направи, просто не искаше да го загуби.
А всичко това, вече минаваше всякакви граници. Просто не знаеше, какво да направи..
Преглътна мъчно, а след това върна погледа си на него. Да беше й трудно и бъдете сигурни, че нямаше да му се моли, но...
-За Бога...поне един път в живота си ще спреш ли да бъдеш задник, кретен и да се държиш като гадно копеле? - попита го тя, като усети болка в гърлото си.
-Кога явно простата ти глава, ще възприеме, колко много те обичам? Кога ще възприеме, че всичко това е толкова смешно. Мамка му ще имаме дете, което явно е наистина по инато и от нас, за да е все още живо... Дете не се гледа от един родител Хенри ... - каза му тя като поклати главата си и въздъхна тежко...
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Пет Фев 01, 2013 7:51 pm

Хенри въздъхна.
Права беше.Той знаеше,че тя е права,но пък беше Хенри.Такъв си беше и такъв щеше да си остане.Задник,копеле...С една дума...Различен.
Той се обърна към нея и се вгледа в очите й.
-Ако аз бях постъпил така с теб Алис?Обясни ми...Ако ти бях изневерил с твоя приятелка...Бях продължил да те лъжа и после въпреки вината си ти забраня нещо,което си желала с цялото си сърце...Обясни ми как щеше да реагираш ти.И искам да бъдеш искренна...Не да го кажеш само защото не искаш да се караме...И аз не го исках...Ако..Ако тогава когато ти казах ме бе оставила за малко...Да обмисля всичко...Нещата нямаше да се развият така.
Но уви....Никога не си ме слушала.
Той въздъхна и затвори очи.Не искаше да я нарани или нещо подобно.Но...Ето,че пак говореше неща които щяха да доведат до скандал.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Пет Фев 01, 2013 8:02 pm

Алис се подсмихна горчиво.. като се надигна леко в леглото в момента дори не обърна внимание на болката, която бе изпитала..
Не тя просто стана и застана срещу него.
Като за пръв път в живота си...по скоро за пръв път от както го познаваше, тя просто го погледна в очите и го зашлеви.. Но кажете вие нямаше ли да направите същото на нейно място?
Да аз бих направила..
-Искал си го? Видях колко го искаш Хенри... видях как с лека ръка се отказваш от това дете! Не ми казвай колко си го искал, защото думите ти и действията показват нещо съвсем различно - опитваше да му вика, но гласа й сякаш се дереше на среща му.. А просто всички нерви отнво се надигаха в нея..
Всичко идваше от някъде и сякаш някой просто й беше запратил гръм, който определено не можеше да не забележи..
Защото тя бе почервеняла, от яд...
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Пет Фев 01, 2013 8:09 pm

Очите му се присвиха заедно с устните.
Тези устни,които можеха да целуват така нежно,сега бяха образували една тънка линия.
Той преглътна,а на лицето му се изписа гримаса,която би отивала повече на разгневен бик отколкото на него.И типичното му бясно състояние се появи на яве.
Венички започнаха да се появяват ясно върху лицето и вратът му,а кожата му почервеня,но той не искаше да я удари.
Вместо това стисна ръце в юмруци и опитвайки се да овладее бесовете надигащи се в гърдите му заговори съвършено бавно.
-А защо мислиш,че нямаше да ви потърся?А?Защо?!Може би защото ме познаваш толкова добре?Нямаше да оставя теб и това дете толкова лесно.Но явно не можеш да го разбереш!И не отговори на въпроса ми Алис?Защо отново чуваш това,което на теб ти изнася?Кажи ми?Пак ли ще ме зашлевиш?Хайде!Давай!Направи го!Удари ме с нещо по-тежко,ако искаш дори ме убий!Не ме интересува.Просто вече спира да ми пука какво ще правиш с мен!Но се замисли само над едно Алис!Аз се върнах от Лондон за по-малко от седем часа като разбрах какво са ти причинили!Зарязах всичко,за да видя жива ли си!И колкото и безсърдечен да изглеждам аз не съм!И да мамка му обичам те!Но това не значи,че ще ме разиграваш както си искаш.-той очакваше плесницата и крясъците.Очакваше ги с пълното си самосъзнание.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Пет Фев 01, 2013 8:22 pm

Попиваше като гъба всяка негова дума, но някак си тези думи преминаваха през нея, все едно думите от преди няколко дена, днешните заличаваха тези, който в момента изричаше..
- О да, което на мен ми изнася, така ли? Много добре съм те чула и със сигурност нямаше да се държа с теб като с последния боклук. Да щеше да ме заболи, да щеше да ме нараниш, но думите който излизаха от твоята уста не биха излезли от моята... Нямаше да кажа, че си курвар, че си спал с кой знае още колко жени, както ти направи... Не.. и защо? Защото аз не съм коравосърдечно копеле като теб Хенри.... А защо си мислех, че ще ни оставиш ли? Защото, ако бях решила наистина нямаше да ни намериш никога. Защото ако бях решила още преди две вечери щях да съм се махнала от тук и нямаше да ме открие... Но не аз отново останах, за да получавам поредната доза болка... И да търпя всяка твоя дума... Ами сигурно и ако и ти ми беше казал, че ще ми отнемеш нещо което съм искала най - много на света... Не извини ме ти ми ГО ОТНЕ - изкрещя последното въпреки, че предните й думи звучаха тихо, и някак глухо сравнение с тези..
-Аз все още не съм отнела твоето....но ти отне моето!
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Пет Фев 01, 2013 8:30 pm

Хенри усети как вдига ръка и вместо да удари нея,блъсна стената.
Той стисна зъби и я погледна.
-Отнех ти?ОТНЕХ ТИ?АЗ ТИ ОТНЕХ?ТАКА ЛИ АЛИС?АЗ ЛИ СПАХ С КРИСЧЪН?АЗ ЛИ?НЕ!-той отново удари стената и мина покрай нея,блъскайки нощното шкафче.
Чашите и всичко от него,както и то изпопадаха на земята.
Той бил виновен?Естествено ако не той кой друг?
И коя друга щеше да изкара нещата така освен Алис?
Можеше да го обвини дори за това,че е преспала с Крисчън.Сигурно по някакъв странен начин,чрез телепатия от минал живот където той може би е бил жена е изпитвал нужда да спи с мъж и неговия минал дух се е вселил в нея,подтиквайки я да преспи с друг.
О да...
И нямало да я намери..Не грам,само където сигурно 5 човека ходеха неотлъчно до нея и знаеше за всяко едно нейно действие.Да бе запознат дори с графика й за ходене до тоалетната,което си е отделна тема.
Нямало да разбере.Хах...
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Пет Фев 01, 2013 8:38 pm

Но яда му не направи впечатление на Алис, въпреки че трепна когато шкафа и всичко изпопада по земята. А вярвате ли, тя не го бе виждала такъв не...
-О извинявай, господин свете вода не напита! Не ти не си ходил да чукаш, не Хенри... Стоял си кротко през цялото време от както сме заедно? ДА ТИ ГО ОТНЕ... ТИ КАЗА, ЧЕ НЯМА ДА МЕ ПОТЪРСИШ ПОВЕЧЕ.НЕ АЗ...ТИ КАЗА, ДА ТЕ ЗАБРАВЯ..НЕ АЗ... ИЗВИНЯВАЙ, ЧЕ МИ ПУКА ХЕНРИ..АКО ИСКАШ, И ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ ЩЕ ТИ СЕ ИЗВИНЯ? КАК ТИ СЕ СТРУВА? - о вярвате, ли че наистина усещаше как гърлото й се дереше в момента?
Но, тя просто въздъхна и седна на леглото, ако продължаваше така, наистина щяха да останат без детето си.. Но не и двамата бяха толкова ядосани, че не го осъзнаваха, за тях като че ли в момента бе по важно да се карат, да крещят един на друг, но не й да помислят...
-Знаеш ли? Прави, каквото искаш..не ме интересува вече, ако искаш бъди с мен. Ако искаш ме обичай, ако искаш ме мрази... Ако искаш признавай детето, ако искаш присъствай в живота му... АЗ не мога повече - каза му като поклати глава и въздъхна наистина не знаеше какво да направи повече наистина...
-Съжалявам, само че всичко това се случи... Съжалявам, че съм ти изневерила и повярвай ми по гузна и по гадна не се бях чувствала никога.. Но не и това няма значение...
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Пет Фев 01, 2013 8:49 pm

Хенри я погледна и поклати глава.
-Не съм бил с друга.Не съм!Бях през изминалите два дни.Да!Признавам си.Бях с друга.Правих секс с нея,но ние формално не сме били заедно,защото се разделихме доста преди това....Но да..Права си...Вече няма значение.
Хенри се подпря на едната стена и се свлече по нея затваряйки очи.
Как да говори с нея?
Как да й обясни?
Как да поправи всичко случило се?
Не можеше...Искаше,но не искаше...И не можеше.
Той зарови лице в шепите си и въздъхна.
Не можеше повече.Всичко това му идваше прекалено много.
Скандалите,ревността и проблемите.
Имаше нужда от почивка...
От разбиране и най-вече от малко щастие...
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Пет Фев 01, 2013 9:02 pm

Добре...трябваше ли...Оф защо беше толкова ината? Защо трябваше да е толкова ааааа... Да да ви кажа и аз не я разбирам на моменти...
Алис стисна чаршафите като си пое глътка въздух слушайки думите му..
Да супер, докато тя е била тук той се е чукал с друга..
Фантастично, колко по - хубаво можеше да стане? Какво по - хубаво можеше да й каже? Май нищо...
Но виждате ли на Алис и писна от цялата тази караница и преглътна целия си инат, докато се опитваше да успокой дишането си и пулса си.
Докато се опитваше да успокой яда си тя си повтаряше в края на краищата колко много го обичаше.
А докато го гледаше такъв... просто сърцето й се сви на топка.
Алис въздъхна ставайки от леглото, но този път болката в слабините й бе прекалено голяма да я игнорира, въпреки че стисна зъбите си, и подължи докато не клекна до него , въпреки че по скоро седна, а не клекна.
Хвана ръцете му като ги премахна от лицето му, и го погледна в очите, притваряйки своите...
-Хенри, аз....толкова много те обичам....не искам, нищо от това, което се случва в момента...Не иска, да...не съм искала да се разделяме..Не съм искала да страдаш, не съм искала да те нараня...Аз толкова съжалявам... - да и ето онази гордост, онзи инат всичко бе изчезнало...
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Пет Фев 01, 2013 9:24 pm

Сваляйки ръце от лицето си той я погледна и поклати глава преди да я удари в стената.
-И аз те обичам...-обаче имаше едно висящо,но което щеше да
сложи край на почти всичко интимно между тях.
Да...Хенри беше такъв..Готов да пожертва всичко в името на наранените си чувства,а тя силно ги бе наранила.
Останал така няколко секунди той стана и я вдигна на ръце отнасяйки я до леглото.
Остави я там и се наведе да оправи нещата изпопадали по земята.
Когато ги оправи той седна на стола отново и я погледна.
-Аз няма да мога да легна с теб отново Алис...Просто няма да мога да го направя...Прекалено...Не мога да ти обясня защо и какво изпитвам,но си представям неща...Чужди ръце по теб и...Не мога.Съжалявам.Ако искаш ме мрази.Естествено след като се роди детето си свободна да ходиш при други.Не ще те моля за верността ти.Не съм я заслужил с нищо.Ако искаш ще останем заедно...Ако смяташ,че сме способни да продължим с връзката си...
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Съб Фев 02, 2013 8:44 am

Притвори очите си , като преглътна и въздъхна.. Да е това наистина беше..как да го наречем, неприятно?
Отвратително? Не нямаше думи, който да опишат чувствата, който Алис беше изпитала в момента, при думите му..
Дали всичко някога щеше да се оправи? Дали наистина тя щеше да тръгне да получава това, което той нямаше да й дава от други след като роди?
Ами той?Как щеше да живее без онези докосвания? Как щеше да спи нощем до него и да знае, че той няма да я докосне? Имаше толкова много въпроси, който не можеха да бъдат изречени, който не трябваше явно...
-Аз..наистина ли ще е толкова сложно всичко Хенри? - имаше чувството ще отново ще си стане девствена, защото едва ли Алис би легнала отново с друг мъж...но явно нямаше и с него да легне...
-Аз не мога да кажа дали сме способни...аз съм, но не мога да отговарям за теб.
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Съб Фев 02, 2013 9:11 am

Очите му се отместиха от нейните и той се засмя.
-Не се тревожи за това Алис...Мога да живея без секс....А колкото до това,което може би е напълно нормално да се питаш как ще...Сме един до друг и всичко останало.Естествено познавам възможността ти да прелъстяваш мъжете..Не се съмнявам в нея..За това ще уговоря нещата да спя в друга спалня.Хиляди години е било така нищо не ни пречи и сега да е така.Имаме тази възможност.Така че.-той стана от стола и прокара ръка през косата и лицето си.
Диамантено сините му очи обходиха стаята и се спряха на леглото.
Как бяха стигнали до тук?Какво ги докара до тук?
А се обичаха!Хенри перфектно си спомняше първата им среща.Тогава бе осъзнал колко много е важна тя за него.
Колко много я обича...А тази изневяра..Той не можеше да я понесе...Не знаеше защо..Може би защото й бе дал сърцето си?Да..Дори тя да не го знаеше...Той все пак й бе дал всичко,което имаше.А тя се бе подиграла с него...
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Съб Фев 02, 2013 9:21 am

Какво на котка и мишка ли щяха да играят? Колко по - хубаво можеше да стане? Тя гледаше точно като ударена с лопата, напълно беше зяпнала срещу него.
- Да.. това, е сериозно ли? Хенри ти напълно сериозно ли говориш? Какво ще се превърнем в съквартиранти? Така ли ще живеем?Страхотно... - поклати главата си , какво можеше да каже повече?
Какво можеше да направи повече...освен да се съгласи с него.
Нямаше сили да се кара с него.. Нямаше сили да спори или да прави каквото и да било.
Явно неговия инат беше по голям от нейния и той не можеше да го преглътне както тя беше направила да...
-Можеш да живееш без секс? Да последните два дена си го показаха колко можеш да живееш без секс - каза му като поклати главта си. Да дори и да не бяха формално заедно тогава, той го беше направил нали? И какво можеше да й покаже това.?
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Съб Фев 02, 2013 9:46 am

Устните му отново образуваха тънка линия.
Да...Ясно щяха да играят грубо.
Но този път той нямаше да отговори на думите й.
-Спокойно Алис...Мисля,че мога да го карам на ръчна достатъчно дълго.А ако ми се доправи секс...-той поклати глава.
Ако някога отново отидеше при друга Алис нямаше да разбере.Не...Никога.
Всичко това щеше да остане прилежно скрито в спомените му.
Той обиколи стаята и отново се спря до френския прозорец.
Опря чело на него и въздъхна.
Искаше всичко да свърши.
Не можеше повече.Той самият не издържаше.
Изпитваше желание да крещи,да удря.....
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Съб Фев 02, 2013 9:55 am

- О моля ти се Хенри.. А ти вярваш ли си, че ще преживееш отното ако аз отида при друг? Наистина ли си вярваш, че ще можеш да го понесеш.. Защото за разлика от теб аз няма на какво да го карам на ръчна, а определено все още съм жена... а всяка жена има нужди Хенри - каза му тя, знаеше, че ако отиде при друг отново щяха да се скарат...
Не, че от няколко дена на сам не правеха само това, каране крещене спорове..
И ми се струва, че това тяхното щеше да си стане перманентно..
А Алис не искаше.. тя не искаше да му изневерява отново, не искаше да се карат, не.. Не искаше нищо от това..
Но явно така щяха да са нещата от този момент на татък... всичко щеше да се промени и никога сигурно нямаше да бъде същото..
-Интересно ми е ако някой ден детето ти те попита защо спим в отделни стай ти какво ще му отговориш?
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Съб Фев 02, 2013 11:06 am

Вдигайки глава от стъклото той простена и я погледна.
-За Бога за всичко ли имаш някакво решение?!Понякога не мога да разбера защо си такава!Какво ти пука Алис?Обясни ми...Какво ти пука как ще приема поредната ти изневяра?Как ще обясня на детето ни нещо,което ще го поинтересува чак след 16тата година? Кажи ми...Какво значение има всичко това?Виж..Почивай си..Яж..Прави каквото искаш,но нека спрем да се караме Алис...Защото ако това продължи още малко не знам на какво съм способен...Не в действителност знам и това ме притеснява най-много.-той въздъхна и се свлече отново на земята.
Не искаше да седи повече тук.По-добре да се върне в Англия...Да прави секс да се раздава в някое казино и всичко да е..Както трябва да е...
А не всичко да се обръща срещу него..За грешка,която дори не бе негова.Но това какво значение имаше?
Никакви...Както винаги.
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Nora North Съб Фев 02, 2013 12:01 pm

Алис се загледа в гърба му и присви устните си лекичко, завъртя очите си и стана от леглото, отивайки до него приклекна леко, а едната й ръка се спусна от вратът му надолу по ключицата, минавайки с връхчето на пръстите си по ръката му, а след това се премести на бедрото му, катопродължи нагоре, през достойнството му където направи кръгообразно движение и продължи нагоре по корема и гърдите му, стигайки до устните му, като разтвори своите лекичко..
-Кажи ми Хенри, това няма ли да ти липсва? - попита го, като ръката й бавно се спусна надолу разкопчавайки ризата му, минавайки по гърдите му и всяка извивка на мускулите му..
-Няма ли да ти липсва всеки един допир, всяка тръпка предизвикваща в теб той? - ръката й продължи да се спуска надолу, добре че бе прекалено мъничка и успя да се промуши под колана му, като се пъхна под боксерките му и докосна онази най - лесно пламваща част от него..
-Няма ли Хенри? - попита тихичко, като устните й леко се бяха разтворили а ръката й бавно се движеше по цялата му дължина и разкош..
Nora North
Nora North

Брой мнения : 100
Точки : 108
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Хенри Съб Фев 02, 2013 12:11 pm

Тялото му настръхна и възбудата се разля по него.
Той изви глава назад и затвори очи.
Тазът му започна да се движи сам под ръката й.Предател.Дали можеше да пребие собственото си тяло?Е можеше да опита той отвори очи и издиша.
Ръката му хвана нейната и я спря.
Извади я от панталона си и преглъщайки желанието си прошепна.
-Не бива....Не го искам.И не изтъквай възбудата ми...Просто недей!-той стана и отвори вратата на балкона.Излезе на въздух и подпря ръце на парапета.
Щеше да умре.Знаеше го.
Желанието щеше да го погуби,а не вървеше да си набие една на балкона.
Не никак даже.
Трябваше да стихне...Да потуши този пожар.А и не само защото бе казал,че не трябва...За Бога бяха я изнасилили сто на сто още я болеше...Не можеше да й се нахвърли и да прави секс с нея като обезумял...А искаше точно това да я направи своя по всички възможни начини...Да напише името си върху тялото й...Господи щеше да премине по страниците на Камасутра с тази жена,за да й докаже че не й трябва друг.Да Хенри мисли си за секс и Камасутра..Със сигурност ще ти спадне...
Хенри
Хенри

Брой мнения : 48
Точки : 52
Reputation : 0
Join date : 30.01.2013

Върнете се в началото Go down

Преди 1 час, в офиса - Page 2 Empty Re: Преди 1 час, в офиса

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите