Beverly Hills
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» there will never be a reason why I will surrender to your advice.
Съб Окт 12, 2013 9:49 am by ace,

» johanna wagner.
Чет Окт 10, 2013 7:32 pm by Johanna Wagner.

» Nora North
Чет Окт 10, 2013 3:45 pm by .zoey ▲

» Търся си другарче за GIF рп.
Чет Окт 10, 2013 7:58 am by Sheila McGrey

»  Sheila McGrey
Сря Окт 09, 2013 6:22 pm by Lexyanne.

» Запазване на лик.
Сря Окт 09, 2013 8:40 am by ;sophie

» .Lana North
Вто Окт 08, 2013 7:21 pm by .zoey ▲

» За какво си мислят момчета?
Вто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

» Кой потребител от предишните два?
Вто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

Staff

.zoey ▲
administrator

melanie ♣
administrator

Laxyanne.
moderator

;sophie
moderator

Johanna.
moderator
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Яну 27, 2013 9:57 pm

Bar Lubitsch

Go down

Bar Lubitsch

Писане by .zoey ▲ on Нед Яну 13, 2013 1:27 pm

.zoey ▲
Admin

Брой мнения : 388
Точки : 569

Вижте профила на потребителя http://beverly-hills.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Re: Bar Lubitsch

Писане by Michelle Ewans on Съб Яну 26, 2013 5:57 pm

Беше поредната скучна вечер.Реших да изляза и да се поразсея малко, а и трябваше да намеря няколко нови познати и това нямаше как да стане като си стоя вкъщи.Този път обаче нямах огромно желание да си избирам тоалет повече от час.Цялото това контене ми беше омръзнало.Знам, че звучи нереално, но е така.Беше ми писнало, покрай снимките и интервютата това се беше превърнало в едно от най-омразните ми неща.
Обух едни къси дънкови панталонки, бял потник и една карирана риза която завързах на възел под бюста си.Засмях се пред огледалото докато връзвах дългата си коса на висока опашка.Никога не се бях обличала така.Бях сигорна, че визията ми се дължеше на мексиканския филм, който бях гледала преди няколко часа.Липсваше ми само каубойската шапка.Отново се засмях пред огледалото на тази си мисъл.Подчертах очите си с черен моли и сложих малко спирала и нанесох малко гланц на устните си.Потърсих в Интернет барове.Не знаех какво точно търся.Не след дълго прочетох заглавието Bar Lubitsch.Бях попаднала на страницата на този бар и снимките, които видях ми допаднаха.Може би ми хареса, защото не беше поредният лъскав нощен клуб.Днес опредлено ми беше ден.Записах си адреса на бара.
Отидох с такси, защото не знаех дали после ще съм в състояние да карам.
Влязох и не очаквах такова мъжко внимание облечена така.Беше прияна изненада.
Седнах на бара и си поръчах текила.Облизах леко ръката си, посолих я и забелязах, че някои от мъжете ме гледаха.Облизах солта, изпих шота на екс и засмуках лимона като се стараех да не се мръщя, защото това щеше да развали предизвикателният начин по който изпих текилата...Забелязах, че един мъж ме гледаше и за това му се усмихнах, а след това запалих цигара..Да знаех, че са вредни, но просто не можех да ги откажа.. Дръпнах си и затворих очи за да се насладя докрай на тази отрова.Погледнах към мястото, където преди малко стоеше онзи тип, но той вече не беше там.Е, жалко искаше ми се да поупражнявам флирта си с поглед.Чудех се дали да си поръчам втори шот,но като се замисля не трябваше да се напивам или поне не за сега.. Мина ми през главата и мисълта да си тръгна даже доста се бях замилила над това, когато някой докосна рамото ми.
Michelle Ewans

Брой мнения : 20
Точки : 24

Вижте профила на потребителя

Писане by Чарлс on Съб Яну 26, 2013 6:44 pm

Чарлс се протегна и се засмя.
Това момиче определено знаеше как да си играе с него.Той извади телефона от джоба на якето си и погледна часа.
Той вплете ръка в косата на момичето и я дръпна към себе си.Вгледа се в кафявите очи и докосна бузата й.
-Благодаря ти съкровище,но не мисля,че днес ще стигна до края.-по-точно не можеше да стигне отново до края след днешния ден.
Да...Нека ви представя.Джейсън.Курвара.Таен агент използващ тялото си не само като машина създадена за убиване,ами и за секс.
Двете неща които обожаваше.
Момичето го изгледа леко смутени и кимна с глава.Тя оправи блузата си и излезе от сепарето. Той оправи дънките си и дръпна тениската си,която прилепна по тялото му като втора кожа.
Той отпи от чашата си с уиски и стана,като на свой ред излезе от сепарето.Запъти се към бара,а очите му зърнаха нещо примамливо.
Или по-точно стара позната.
Без да се замисля Чарлс прокара ръка през косата си и на крачка от нея сложи ръка на рамото й.
Другата уви около талията й и прошепна.
-Здравей красавице отдавна не сме се виждали.-естествено в момента не можеше да се сети за името й,но знаеше,че я познава.Беше убеден.
Не само защото му бе позната ами и защото бе прекарал почти всичките си нощи тук с всички красиви момичета от кварталите,а ако беше по-пиян и с не толкова красивите.
Чарлс

Брой мнения : 352
Точки : 376

Писане by Michelle Ewans on Съб Яну 26, 2013 7:42 pm

Mишел рязко се обърна и изгледа мъжът, който стоеше зад нея.Думите му я изненадаха.При това много.Явно той я познаваше.Шели не помнеше да го е срещала преди, но щом той казваше..Все пак не бяха малко нощите в които не е била в състояние да запомни който и да било.Тя се усмихна леко.Почуди се дали само са се запознали или... не , не можеше да го пита дали са спали заедно.Все пак не беше възпитано, но като го огледа хубаво не можеше да отрече, че той изглеждаше много добре и шансовете да е спала с него бяха много големи.

- Мм, щом казваш така.Аз не помня да сме се запознавали.-тя прехапа долната си устна и го погледна игриво.- Щом се познаваме..-започна тя и захапа леко нокътя на показалеца си.- Може би знаеш името ми и не е нужно да го казвам, но аз бих искала да знам твоето.-тя се усмихна и добави.-Как мога да забравя такъв красавец като теб.-тя поклати леко глава и се засмя тихо.
Michelle Ewans

Писане by Чарлс on Съб Яну 26, 2013 8:09 pm

Чарлс се подсмихна.
Той поклати глава и седна до нея на бара.
-Уиски.-каза на бармана и погледна момичето.
Е явно бяха двама не помнещите,но поне той помнеше,че е имал нещо с нея.Или поне я е виждал.
Не,че имаше огромно значение.
Сините му ириси обходиха тялото й,което си беше силно примамливо.
Естествено.
Но нещо в нея го предизвикваше много повече.
Устните й.Извивката така чувствена,а цвета им розов.
Да може би е спал с нея.
Той прокара ръка през косата си и въздъхна.
-Името ми е Чарлс..И ако трябва да съм искрен... Не помня името ти.В действителност дори не съм сигурен,че съм бил с теб,но си ми изключително позната.-естествено щеше да поправи бялото петно свързано с нея.
Да...В мислите му започнаха да се прокрадват планове за нейното тяло голо и така нататък.
Не че днес не бе правил секс.Просто тя беше хапка точно за неговата уста.
А тези нейни устни...Само можеше да си представя какви неща може да прави.
Чарлс

Писане by Michelle Ewans on Съб Яну 26, 2013 8:22 pm

Mишел още повече се изненада.. сега пък излизаше, че я е объркал с някоя друга.Тя се усмихна леко, беше толкова секси, че не можеше да му се цупи за казаното.
- Аз съм Мишел.-тя протегна ръката си и той я хвана като я задържа една идея по-дълго от нормалното.Тя се засмя и го погледна.Той имаше страхотни сини очи и тя нямаше как да остане безпристрастна.
Огледа го отново докато хапеше устните си.Увери се, че не го е срещала преди, защото ако беше спала с него щеше да го запомни или поне очите му.Имаше нещо наистина примамливо в синият му поглед или може би чаровната му усмивка също допринасяше за привлекателността му.
- Какво правиш тук .. сам?-тя наблегна на последната дума.Отпи от коктейла, който си беше поръчала и леко захапа сламката.Това беше един от навиците, които не навиждаше.Какво толкова им имаше на тези сламки, да не би да бяха накрая потопени в шоколад, че винаги трябваше да си играе с тях и да ги нагризва.
Michelle Ewans

Писане by Чарлс on Съб Яну 26, 2013 8:34 pm

Той се загледа в нея и преглътна.
Господи тези устни.Начина по които поемаше сламката между тях...Как ги прехапваше...Дори начина по които говореше.
Той беше като завладян.Пленен в някакъв капан.
Преглъщайки Чарлс отмести очи от нея и отпи от чашата си с уиски.
Какво правеше?
Ами...Общо взето нищо.
Надали щеше да й каже,че до преди малко беше с момиче в сепарето до бара.
Не щеше да пропусне да спомене това.
-Аз никога не съм сам.Дори в момента се наслаждавам на твоята компания.
Да...Тези отговори си бяха в типично негов стил.
Естествено Чарлс не беше от хората които усещат липсата на връзка като самота.
В действителност нямаше жена,която да го сложи на мястото му.Може би Мадлен...От части,но и тя не можеше да го контролира.
Да...Какво имаше той?Работата за която бе мечтал,пари и свобода.Беше волен като птичка и дори срещата му с очарователното създание до него го доказваше.
Чарлс

Писане by Michelle Ewans on Съб Яну 26, 2013 8:59 pm

Мишел не беше глупава, забеляза го как я гледа.Не беше и скромна за да се заблуждава, че не е така и че само си въобразява.
Да той не изглеждаше от типа мъже, които могат да останат сами, но не изглеждаше и от другия тип, които са обвързани и щастливи.Изглеждаше от типа мъже, които по една случайност бяха любимия й тип.Онзи тип мъже, които знаеха какво ивкат и как да го поискат и получат и погледът му беше доказателство за това.
- Да, не ми изглеждаш като някой, който може да остане сам.- тя отново прехапа устната си.Правеше това, когато някой я привличаше и то много.
Очертаваше се доста хубав край на вечерта, ако се развиеше така както тя и го представяше, а мислите й наистина бяха тръгнали в една грешна, но и в същото време доста приятна посока.
Michelle Ewans

Писане by Чарлс on Съб Яну 26, 2013 9:50 pm

Чарлс се засмя и отново отпи от питието си.
-Нима давам вид на такъв човек.-той се подсмихна и поклати глава.
Изпи останалото уиски и остави чашата на плота.
Той обходи заведението с поглед и спря очите си на нея.
Едно харесваше на тези барове.
С едно леко движение той я придърпа към себе си.
А така седнала в скута му беше още по-съвършена.
Отиваше й да стой в скута му.Или по-точно щеше да й отива да го прави тази вечер...А ако му харесаше и някоя друга.
Не,че искаше да я обиди или нещо подобно.Просто Чарлс не търсеше жените след като спи с тях...
Той беше типичното лице на женкарите.А тезата за връщането в изходна позиция му пасваше.Дори в случая.
Подла усмивка красеше лицето му,а едната му ръка се уви нежно около крехката й талия.
Устните му се докоснаха до врата й,а свободната му ръка се спря на бедрото й.
Чарлс

Писане by Michelle Ewans on Съб Яну 26, 2013 10:06 pm

Тя само се усмихна, но не му оговори.Привличането между тях се усещеше все повече с всяка изминала секунда.
Тя отпи от питието си и в следващият момент се озова в скута му.Той я беше придърпал само с едно леко движение.Тя му се усмихна.Седнала в него можеше още по-добре да види очите му.Бяха страхотни и примамливи.Примамваха я да направи нещо, необмилено, хубаво и греховно.Когато той докосна с устни врата й тя вече не можеше да му устои.Усети ръката му по бедрото си и й се икаше да усеща ръцете му по цялото си тяло.
- Мм, не тук, нека поне отидем в тоалетната или в колата ти или у вас?-каза Мишел и го целуна.Не можеше да чака той да я целуне.Трябваше да го направи.Езикът й се заигра с неговият, а ръцете й се обвиха около врата му.Това беше хубавото на този тип мъже те искаха същото като нея, една страхотна нощ и луд секс.И нещо й подсказваше, че д него щеше да получи точно това.
Michelle Ewans

Писане by Чарлс on Съб Яну 26, 2013 10:40 pm

Чарлс отговори на целувката й с нетърпение.
Той прокара ръка още по-нагоре по бедрото й и се отдръпна.
У тях?Не...Надали беше подходящо.
Другаде?
-Ела.-той стана и извади портмонето си.Остави на плота достатъчно пари,за да пие тук и тази и следващата нощ.
Очите му обходиха за пореден път момичето и той се подсмихна.
Да заслужаваше си.
Когато излезе от бара Чарлс я погледна и я дръпна към себе си.
Тялото му се отърка в нейното,а очите му я изучаваха.
-У нас...Забрави...Избери си друго място.Колата е най-близко...А закътани места късно през нощта достатъчно...-въпреки,че на Чарлс не му пукаше дали ще е закътано или не.
Да...На него общо взето май от нищо не му пукаше.
Чарлс

Писане by Michelle Ewans on Съб Яну 26, 2013 10:58 pm

Да.. не се изненада, когато той не пожела да я заведе у тях.Ве пак никой, който искаше да бъде с някой само заради секса не го водеше у тях.Беше възможно да има съпруга или приятелка, но на Мишел въобще не й пукаше.Знаше само, че го иска и то колкото се може по-скоро.
- Нека отидем в хотел Бевърли Хилс?-предложи тя и двамата се качиха в колата.
- Или просто спри колата на някой пуст паркинг.. както решиш.-Мишел отново го целуна преди той да е запалил колата.
Усети как стомахът й се сви от нетърпение и желание.Искаше да прави секс с него.Искаше едно единствено нещо от него, но го икаше толкова силно.Докато той караше, Шел обсипваше силната му челюст с целувки, а пръстите й ловко смъкнаха ципа на панталона му и пъхна пръсти като докосна леко мъжкото му достойнство.Беше доволна, че вече имаше доказателство, че той също си прекарва много добре, даже прекалено добре..
Michelle Ewans

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите