Beverly Hills


Join the forum, it's quick and easy

Beverly Hills
Beverly Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» there will never be a reason why I will surrender to your advice.
На следващата вечер EmptyСъб Окт 12, 2013 9:49 am by ace,

» johanna wagner.
На следващата вечер EmptyЧет Окт 10, 2013 7:32 pm by Johanna Wagner.

» Nora North
На следващата вечер EmptyЧет Окт 10, 2013 3:45 pm by .zoey ▲

» Търся си другарче за GIF рп.
На следващата вечер EmptyЧет Окт 10, 2013 7:58 am by Sheila McGrey

»  Sheila McGrey
На следващата вечер EmptyСря Окт 09, 2013 6:22 pm by Lexyanne.

» Запазване на лик.
На следващата вечер EmptyСря Окт 09, 2013 8:40 am by ;sophie

» .Lana North
На следващата вечер EmptyВто Окт 08, 2013 7:21 pm by .zoey ▲

» За какво си мислят момчета?
На следващата вечер EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

» Кой потребител от предишните два?
На следващата вечер EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

Staff

.zoey ▲
administrator
На следващата вечер Tumblr_mu7ao0SlGA1qd7fc3o9_250

melanie ♣
administrator
На следващата вечер Tumblr_inline_mk0t2d83z91qz4rgp

Laxyanne.
moderator
На следващата вечер Tumblr_inline_ml1b3sccZo1rf2nk8

;sophie
moderator
На следващата вечер 6633370g

Johanna.
moderator
На следващата вечер Tumblr_ms8tm5UIJY1spww0ro2_250
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Яну 27, 2013 9:57 pm

На следващата вечер

2 posters

Go down

На следващата вечер Empty На следващата вечер

Писане by Matt. Нед Яну 27, 2013 11:46 pm

Днеска Мат беше в почивка, но деня му беше доста тежък. Още от през деня всичко беше с главата надолу. Беше спрял колата си на една улица, а когато се върна след два часа видя, че има глоба, което направо го втресе. Мразеше когато полицаите се заяждаха се него, познаваха номера на колата му. Беше сигурно, че му завиждаха заради жените които печелеше без усилия, а те водеха онзи задръстен живот с по една дебела жена у тях.
Беше станало около 9 вечерта и реши, че има малко нужда да разпусне. Имаше и още куп глупости, които му се бяха случили през деня и му беше ясно, че само секса щеше да помогне. Тогава се сети за Евър, която определено нямаше да откаже да му помогне.
Позвъня на вратата й когато стигна до къщата й и зачака кротко. Когато го видеше щеше да й стане веднага ясно.
Matt.
Matt.

Брой мнения : 70
Точки : 78
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

На следващата вечер Empty Re: На следващата вечер

Писане by Ever Grace. Нед Яну 27, 2013 11:56 pm

Днес изобщо не се чувства добре.Странно главоболие ме мъчеше цял ден.Нямах желание за нищо, за това прекарах деня в леглото.Дори не си бяха направила труда да се преоблека.
Както винаги, когато бях сама вкъщи се разхождам по един свободен потник с дълбоко деколте и по бикини.
Тъкмо се бях зачела във сценария, за шоуто утре вечер и на вратата се позвъня.Погледнах часовника, накланяйки очилата си по - надолу. О, не носех очила, защото имах голяма нужда от тях.Носех ги, защото така изглеждах по - умна и по -зряла.Да .. това беше много тъпо, но режисьорите казваха, че е добре за бизнеса.
Поклатих глава.Все пак не устоях.Трябваше да видя кой ме търси във девет вечерта.Слязох и отворих врата криейки голотата си наполовина.Когато видях кой е, реших, че е нужно.Не веднъж ме беше виждал без дрехи.Не ми беше особено голям проблем.
-Мат .. каква изненада .. Влизай! -казах и му направих път.-Да ти предложа нещо, за пиене ? Алкохол ? Уиски? Водка? Вода ?
Добре .. водата .. нямаше да е сто процента.Той и вода .. хм .. бяха две съвсем различни думи, които нямаха място в едно изречение.
Ever Grace.
Ever Grace.

Брой мнения : 13
Точки : 17
Reputation : 0
Join date : 26.01.2013

Върнете се в началото Go down

На следващата вечер Empty Re: На следващата вечер

Писане by Matt. Пон Яну 28, 2013 12:02 am

- Знам, че е изненада.
Подхили се и пристъпи веднага в къщата й. Беше от онези хубаво обзаведените, които провокираха окото. Странно беше, че изобщо беше обърнал внимание на това нещо.
- Просто и вода става, но дай уиски.
Настани се на дивана и се загледа в телевизора, който беше пуснат. Даваха някаква комедия. Някакви мъже бягаха от някакви жени и се криеха, типичен американски хумор за изневери?
- Скоро не сме се чували и наминах да те видя.
Откъсна погледа от телевизора и хвана чашата с уискито от която започна да пие.
- Да не снимаше някъде филми в чужбина?
Matt.
Matt.

Брой мнения : 70
Точки : 78
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

На следващата вечер Empty Re: На следващата вечер

Писане by Ever Grace. Пон Яну 28, 2013 12:05 pm

Отправих се към кухнята, за да донеса поръчаното.Налях от бутилката с уиски в две чаши.Все пак .. аз да откажа алкохол.Трябваше да стане някакво чудо.
Върнах се при него подавайки му чашата.Настаних се до него, като подпрях лакътя си на облегалката на дивана.Думите му бяха истина.От доста време не се бяхме чували.
Другите му думи, обаче ме изненадаха.
-Ам .. аз не съм актриса, за да снимам филм .. -казах малко хладно.Нарочно ли го правеше ?-Аз съм водеща на вечерно шоу..
Кратко.Точно.Ясно.Нямах какво повече да кажа.Отпих от чашата.Не исках да се сдухвам , заради някаква си глупост за това реших да си го върна.
-А ти още ли се правиш на стриптизьор ? -Вдигнах едната си вежда и се подсмихнах.- По добре внимавай, че с този секси задник, може да те наема да ми изнесеш едно шоу.
Поредната усмивка, която този път скрих, зад чашата.
Ever Grace.
Ever Grace.

Брой мнения : 13
Точки : 17
Reputation : 0
Join date : 26.01.2013

Върнете се в началото Go down

На следващата вечер Empty Re: На следващата вечер

Писане by Matt. Сря Яну 30, 2013 6:48 pm

Бях толкова разсеян от всичко, ума ми витаеше из пространството, че дори не се замислях какво говоря. Бях уморен, но психически, макар и физически също. Не можех да си почина като хората, почивките не ми стигаха, всичко беше срещу мен. Дори шефа отскоро започна да ми мърмори постоянно и съвсем скоро щяха да ми изгърмят кабелите.
- Прощавай, просто.. е каша в главата ми, даже обърках името на майка ми по телефона.
Не беше за гордост това, идваше ми да затъна в земята от срам, всичко беше срещу мен. Съдбата ме мразеше, само в работа уж ми вървеше горе-долу, но там поне не трябваше да полагам усилия.
- А кога не съм бил.
Засмях се и продължих да говоря.
- Доста жени са ми го казвали, ама никоя не изпълнява, само част от тях ако ги огрее.
Matt.
Matt.

Брой мнения : 70
Точки : 78
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013

Върнете се в началото Go down

На следващата вечер Empty Re: На следващата вечер

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите