Beverly Hills


Join the forum, it's quick and easy

Beverly Hills
Beverly Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» there will never be a reason why I will surrender to your advice.
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyСъб Окт 12, 2013 9:49 am by ace,

» johanna wagner.
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyЧет Окт 10, 2013 7:32 pm by Johanna Wagner.

» Nora North
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyЧет Окт 10, 2013 3:45 pm by .zoey ▲

» Търся си другарче за GIF рп.
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyЧет Окт 10, 2013 7:58 am by Sheila McGrey

»  Sheila McGrey
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyСря Окт 09, 2013 6:22 pm by Lexyanne.

» Запазване на лик.
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyСря Окт 09, 2013 8:40 am by ;sophie

» .Lana North
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyВто Окт 08, 2013 7:21 pm by .zoey ▲

» За какво си мислят момчета?
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

» Кой потребител от предишните два?
Moskovich Mansion  - Page 2 EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

Staff

.zoey ▲
administrator
Moskovich Mansion  - Page 2 Tumblr_mu7ao0SlGA1qd7fc3o9_250

melanie ♣
administrator
Moskovich Mansion  - Page 2 Tumblr_inline_mk0t2d83z91qz4rgp

Laxyanne.
moderator
Moskovich Mansion  - Page 2 Tumblr_inline_ml1b3sccZo1rf2nk8

;sophie
moderator
Moskovich Mansion  - Page 2 6633370g

Johanna.
moderator
Moskovich Mansion  - Page 2 Tumblr_ms8tm5UIJY1spww0ro2_250
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Яну 27, 2013 9:57 pm

Moskovich Mansion

2 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Moskovich Mansion

Писане by Миша. Вто Яну 29, 2013 8:11 pm

First topic message reminder :

-Ох, богове, ти явно никога няма да млъкнеш.- недоволно изръмжа Миша, а в следващия момент пръстите му натиснаха няколко точки на врата й, но тогава забеляза раната в корема й. Да не беше видял кога бяха успяли да я наранят и се издразни.. Изведнъж му дойде да се върне и да ги избие всичките до крак. Егати напастта бяха тези хора.
Но така кротка, просто защото я беше зашеметил, в ръцете му, му харесваше със сигурност много повече от преди малко. Изправи се от мястото си, докато тръгваше към дома си, да нямаше да я заведе в болница.
Какво щеше да й обясни ако я заведеше там
* * *


Миша я беше оставил все още зашеметена на леглото, за да отиде в банята, където си взе един кратък душ, а когато се върна- само по боксерки и тениска се зае с промиването на собствената си рана. Стискаше зъби от болката, която се появяваше, когато промиваше раната си, притискаше я и я превързваше. Ах, този задник! Поне можеше да се радва, че няма разкъсани големи артерии или вени, или изобщо нещо, което да е толкова опасно, че да го притесни повече, отколкото обикновеното. Когато приключи със собственото си тяло се обърна към нея.
-Предполагам, че държиш на болка, маце... но и да пищиш, никой няма да се усъмни достатъчно.- сви рамене нехайно. Върха на ножа се пъхна в раната, която незнаино кой й беше направил и закачи връхчето на куршума, изваждайки го навън.
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down


Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Сря Яну 30, 2013 6:41 pm

Тъмнокоската отметна глава назад,а буклите се разпиляха по изваяният й гръб.
Устните й се разтвориха пускайки из между тях стоновете на удоволствие.
Пръстите и отново се свиха в чаршафите,намачкаха ги дори повече от преди.
Зърната й се втвърдиха до максимума който бе възможен.Усещаше пулсиращата възбуда дори в пръстите на ръцете си.
Тялото й бе разтърсено от поредната кулминация.Само,че този път не нейната.
Тя простена тихо и се подсмихна,като усети пулсациите на члена му.
Господи чувството бе...Неописуемо...Сякаш наистина я запълваше...Въпреки,че Ан щеше да съжалява за това,което бе позволила на Миша в момента усещаше как тялото й сякаш се успокоява.Стихва.
Грейс се отдръпна с лекота от него и се просна по корем на леглото.
-Благодаря ти.-прошепна чакайки лошото му настроение да се върне.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Сря Яну 30, 2013 11:39 pm

Подсмихна се отнво доволен и се тръшна на леглото до нея, като й се усмихна.
Гърдите му се повдигаха бързо, а той преметна едната си ръка наслаждавайки се на кожата на двойката , правейки незнайни и кръгообразни движения по кожата й.
Уникална и мека ето това беше тя.
-Аз трябва да ти благодаря за всичко скъпа - каза й той , като отдръпна ръката си и се загледа в тавана.
Чудеше се как все още нямаше помен от сестра му и дали въобще си беше в къщи.
По- добре да небеше, защото не искаше поредната доза скандали, а на него наистина му се спеше..
Да за съжаление ужасно много му се спеше.. Но не искаше да заспива искаше да се наслаждава на тъмнокосата красавица в стаята..
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Чет Яну 31, 2013 3:31 pm

Усмивка озари лицето й.
Добре може би господин Миша се отпускаше след секс?
Да както повечето мъже.Тогава любовниците им бяха облагодетелствани се радваха на добро поведение и мили жестове.
Ан се обърна на една страна с доволен стон и затвори очи.
Едната й ръка се пъхна леко под пухената възглавница,а едното й коляно се повдигна нагоре.
Тя въздъхна доволно и отвори очи,за да го погледне.
Не беше редно да има такива мъже.
Някак си й се струваше...Не грешно,но...
Да...Нередно.Точно това си бе думата.
А Миша не бе от типичния избор на Анастасия.Не бе нито Бог знае колко едър,нито обезобразен...Не беше изрод..Тогава какво му имаше,че я привличаше?
Да нещо скрито,нещо за което дори Ан не подозираше...Защото всички знаем мръсната тайна на Миша...Е всички без Грейс...Но когато тя я разбереше...Любопитно дали щеше да побегне с писъци или да остане вярна и любяща до него?
Е със сигурност някой ден щяхме да разберем.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Съб Фев 02, 2013 9:29 am

И ето онази малка част развила се в бъдещето между него и сестра му, се случи точно сега.
Миша изми ръцете си в кухнята преди да се върне в стаята. Добре беше ли редно? Не не беше правилно да се държи така със сестра си.
Но тя за пръв път бе постъпила толкова долно, че да го изкара извън релси и да го накара да направи неща, който никога не би причинил на жена в други ситуации..
Въздъхна и погледна жената, която толкова сладко лежеше на леглото, погледна към гърдите й, който се повдигаха толкова равномерно и спокойно..
Това предизвика усмивка на лицето му, която се бе стопила докато беше при сестра си.
Легна до нея, като погали нежно с пръсти кръстчето й..
-Съжалявам за това.Семейни проблеми... - каза й той, като й се усмихна и отмести кичур коса, който се опитваше да се намести на лицето й.
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Съб Фев 02, 2013 9:53 am

Ан го погледна и се загледа в едно петънце...Червено петънце на бузата му.Тя се отмести и стана търсейки бельото си.
-Забравил си да се измиеш Миша...Чудно ми е така ли решаваш семейните проблеми...С насилие?-да споменахме,че нашата героиня скоро ще разбере за историята на Миша.
Тя се облече и оправи косата си.
Очите и за миг не се спряха на него.
Без да се замисля излезе от стаята по бельо.
Нямаше нужда да облича вече безполезната рокля.
Тя взе обувките си и отвори вратата колкото можеше по-бързо.
Щеше просто да си вземе такси и да изчезне от тук.
Да напусне Бевърли Хилс и да не се върне повече.
Ан заслиза бързо по-стълбите,но се преви на две от болката в корема си.
-Подяволите-изхлипа и затвори очи.Не беше честно.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Съб Фев 02, 2013 10:07 am

Защо всички жени бяха толкова.... Толкова без компромисни и гледаха как да ти дигнат нервите..
Миша въздъхна като излезна от стаята, ако не беше тъпата му сестра сега няма да се разправя с две жени...
Излезна от апартамента и тръгна по стълбите като я хвана малко над лакътя и я дръпна с нея на обратно..
-Защо всички жени не мислите преди да направите или кажете нещо? - попита я той през зъби..
Защо сега трябваше и тя да го ядосва?
-Ела, ела да видиш за какво става въпрос! - каза и той като отвори вратата и я замъкна към стаята на сестра си.. Отвори вратата, а гледката порази дори него и не можеше да повярва, че това му е малката сестричка.. Преглътна, а след това погледна всичките наркотици който бяха по земята
Дръпна Ан, като я погледна
-Ако твоята сестра беше на какви ли не наркотици и бе изпаднала до толкова, че да взима хероин ти как щеше да постъпиш Ан? Ако бе едва на 17 години, все още дете? А ? Какво щеше да направиш, да й се усмихнеш чаровно? А й като не забравим факта, че тя не може да държи езика си зад зъбите! - каза й той като леко повишаваше той и я разтресе - Ти какво щеше да направиш? Да я гледаш как се унищожава? - попита я като въздъхна и я дръпна от стаята затваряйки вратата, а след това я пусна и застана до прозореца облягайки ръката си на рамката.
-Прави каквото искаш, ясно е че всички жени ще ме обивняват за нещо - подсмихна се леко и се загледа през прозореца..
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Съб Фев 02, 2013 10:59 am

Ан го погледна и поклати глава.
-Сестра ми....Близначката ми Миша е много по-зле от това,което имаш ти за сестра.Но ти не знаеш това.И знаеш ли...Връзката ми с нея е много по-силна от твоята със сестра ти защото ние буквално имаме телепатия...Боли ни по равно винаги.Но аз никога не постъпих така.Не е моя работа да те виня.Както и да е...Решавай проблемите си.Аз ще решавам мойте.Все пак между нас няма нищо.Дори не знам кой си.Благодаря ти,че ме спаси.Ще съм ти длъжница цял живот...Благодаря за всичко останало сега ако ме прощаваш.
Грейс отново излезе.Гледката в стаята на сестра му си бе направо разбиваща,но той не можеше да я спаси освен ако не я убиеше...Защото наркоманите просто бяха безнадежни...
Тя излезе от блока и в мига в които стъпи на асфалта чу думи,които я накараха да замръзне и да поиска да се върне,но вратата се затвори зад нея с най-ужасния звук...Звукът предвещаваш болка.
-Не си ли малко голичка красавице?
-Да...Дошла си да ни позабавляваш ли?
-Хайде няма да те нараним...
-Не много.
Мъжките гласове се приближиха до нея и тя вдигна поглед от земята.
Господи в такива моменти искаше да е невзрачна.
Ан преглътна и поклати глава.
Късна нощ,пуста улица...Защо бе излязла?Но можеше ли да остане при Миша?В действителност не...
Ан вдигна гордо глава и изсъска в лицето на мъжа,които бе застанал срещу й.
-Давай надали ще ми причиниш нещо,което вече не са ми.-той се разсмя и я хвана за косата.
-Е надали си умирала до сега?-и в този момент писъка и огласи улицата.Беше си го заслужила.Наистина си го бе заслужила.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Съб Фев 02, 2013 11:52 am

Миша поклати глава, но не направи нищо.
Остави я да си върви, какво можеше да направи? В действителност той наистина не я познаваше, нито тя него... Просто един секс? Дали? Май не бе просто това, тъкмо бе решил да се върне в леглото и да се опита да поспи поне малко..
Когато чу оглушителен писък, писък на прекалено познат глас, който в миг смрази кръвта му.
Добре защо всички жени си навличаха проблеми? Как успяваха за части от секундата да го направят.
Погледна през прозореца, а гледката наистина го смрази, добре трябваше ли да убива още някой тази нощ?
Явно да.. Взе пистолета от нощното шкафче и изхвърча от апартамента, прескачеше през парапета, дори не изчака асансьора. Отвори вратата, и първото, което видя, бе гърба на мъжа.
Миша дигна ръката си а пистолета се оказа с дулото в главата на мъжа..
-Добре толкова ли сте глупави? - попита той, и натисна спусъка без дори да му мигне окото. Кръвта се разхвърча и го опръска, как мразеше това.. Извъртя очи и погледна другия мъж, който държеше тъмнокосата красавица..
-Или я пускаш или умираш. - каза му той, като бе насочил пистолета малко в ляво от главта на Ан, и точно срещу лицето на мъжа.. Който нямаше и помисъл от това да я пусне
-Ще броя,ако не я пусеш.. 1.. - и това бе края даже не преброй до три преди да натисне спусъка за втори път..
Въздъхна като хвана Ан за китката и я дръпна към себе си.
-Добре ли си?
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Съб Фев 02, 2013 12:00 pm

В мига в които го видя изпита необяснимо спокойствие.
И някак си по самия му поглед знаеше какво ще последва.Тя затвори очи,а по лицето й тялото й полепна кръв и...Не искаше да мисли за сивите частици...Господи това бе човешки мозък.Тя преглътна,когато чу втория изстрел минал буквално на сантиметри от главата й.
Вече можеше да припадне.
Тя усети тялото му до своето и уви ръце около врата му.
Зарови лице в гърдите му и изхлипа.
Раменете и се разтресоха,но от очите й не капеха сълзи.
Някак си не искаше да го пуска..Никак даже,но знаеше едно нещо.Дръпна се и го погледна.
Хвана тениската му и я дръпна нагоре.Свали я от него и я облече.
-Трябва да разчистим...Не използва заглушител,а съседите ти надали са тъпи.Хайде.-тя погледна към колата с която бяха дошли.
-Ще ги хвърлим в някое езеро или ще ги закопаем навътре в гората?Не ме интересува,но после искам да се прибера и да се изкъпя.-а преди да е казала още дума Грейс го погледна и впи устни в неговите.
Нямаше да каже още едно благодаря...Но имаше нужда да направи всичко за него...Защото ако не беше той....Тя вече наистина щеше да е мъртва...
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Съб Фев 02, 2013 1:49 pm

Миша поклати глава, и някак дори без желание усмивката се разля по лицето му.
-Не...няма да ги копаем мила - каза й той като смеха му се разнесе около тях или бе полудяла, или й беше дошло в повече всичко.
Или просто гледаше прекалено много филми.
- Сега ще се качим горе, аз ще се обадя по телефона а ти ще се изкъпеш. И всичко ще бъде наред - увери я той. Като хвана ръката й и я задърпа по стълбите нагоре спря се и се обърна към нея..
Като избърса полепналата кръв по очите й..
Добре дали не беше секси така в кръв.. да бих казал определено че беше адски секси така..
Миша се засмя на собствените си мисли и отново тръгна нагоре по стълбите.
Влизайки в апартамента, бръка в джоба си и с едно ловко движение вече набираше правилния номер на правилния човек
-Трябва да дойдете да разчистите. Пред блока ми. Да ами сега прекалих днес, но съдба какво да се прави - каза той и затвори телефона си обръщайки се към нея.
-В банята има хавлии, а аз ще ти извадя някоя дреха на сестра ми - каза й той, като се приближи до нея и обхвана лицето й в шепи и въздъхвайки докосна леко устните си до нейните
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Съб Фев 02, 2013 2:02 pm

Момичето кимна и влезе в банята сваляйки всичко от себе си.
Тя пусна душа и без дори да чака водата да се стопли влезе под водната струя й рухна на земята.
Кръвта се стичаше от нея в канала...Оставяше следите си.А тя не можеше да не мисли какво се бе случило за всичката тази кръв.
Треперещата й ръка се спусна по плоския й корем и хвана ръба на превръзката дърпайки го на страни.
Страхувайки се да погледне тя сведе сините си очи към раната и заплака.
Толкова много за една вечер...
Прекалено много.А в момента изпитваше страх...Чувстваше се толкова празна,самотна...Слаба.Изпълнена с отчаяние.Треперещото и тяло се свлече на пода,а очите й наблюдаваха кръвта...
Толкова много кръв...
Водата се разливаше по гърба й и оставяше странното чувство за нещо..Различно..Ново.Сякаш отмиваше някаква част от живота й.
Колко ли време бе лежала на пода?Не се знаеше,но когато се надигна усети скованост в раменете.Потрепери и отново рухна обръщайки се по гръб със стенание...
Жалка картинка,а всяко момиче даваше мило и драго за нейният живот...
Ирония на съдбата.
След още известно време тя се взе в ръце и стана от пода.Взе шампоана с мирис на ягоди,явно на сестра му и изсипа малко в шепата си.Изми косата си,а после с шоколадовия душ гел и тялото си.
Когато се почувства достатъчно чиста излезе и уви една бяла хавлия около тялото си.
С друга подсуши косата си,която отново се спусна по гърба й на прекрасни къдрици.
Поглеждайки се в огледалото тя видя нещо,което определено не беше.
Жена,горда.Красива и мокър сън на мъжете.
Въздишка на отчаяние се откъсна от гърдите й и тя излезе от банята.
Погледна към купа дрехи на леглото и ги взе.
Черен потник и къси панталонки.
Облече ги и отново се огледа.
-Може би искам и аз да стана наемен убиец...-каза,когато вратата на спалнята се отвори.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Съб Фев 02, 2013 2:31 pm

Миша беше направил по един сандвич и ядейки своя влизаше в стаята, носейки в другата си ръка чиния с един за нея, а когато влезна в стаята и чу думите й направо да задави се..
Поглеждайки я а очите му се разширяваха
-Ти какво?.. - попита я той все още зяпнал срещу нея. О не Миша никога нямаше да даде на това това прекрасно същество да се занимава с такова нещо.
Не по скоро щеше да се гръмне , преди да й даде да стане наемен убиец.
Въздъхна възвръщайки на лицето си спокойната физиономия и се подсмихна леко приближавайки я
- О не..скъпа това не е работа за теб - каза й когато погледна леко надолу впивайки очите си в нейните.
- А тъй като точно това зависи от мен, аз няма да го позволя, по - скоро бих се гръмнал вместо да те подложа на такъв живот. Повярвай ми живота ми никак не е розов, и всичко идва от работата ми..
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Съб Фев 02, 2013 2:48 pm

Ан го погледна и въздъхна.
Защо му беше да го казва?
Тя се приближи до него и прокара ръка по раменете му.
Надигна се на пръсти и прошепна.
-Защо ме предизвикаш Миша?Защо ти трябваше да го казваш?-тя поклати глава и ловко измъкна пистолета прикрепен към дънките му.
Огледа го и се усмихна.
Баща й я бе научил да стреля.Всъщност тя стреляше дори много добре.
Винаги уцелваше точно там където трябваше.
Винаги.
Тя вдигна пистолета и се прицели в огледалото.
Въздъхна и го свали.
-Е не ми ли отива?В действителност като се замисля много неща ми отиват..Дори това.-тя се засмя и размаха пистолета пред очите му преди да легне на леглото заедно с него.
Е щеше да си поиграе малко...
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Съб Фев 02, 2013 3:01 pm

Миша поклати глава, като отиде до леглото и взе пистолета от ръцете й.
-Не.. - отсече той, като остави пистолета на нощното шкафче и въздъхвайки се обърна към нея.
Изглеждаше толкова крехка, толкова лесно ранима, че той наистина не можеше да си помисли, да й позволи да направи това.
Всичко друго но не й това..
Простена и седна на леглото поглеждайки я
-Не можеш ли да поискаш нещо друго.. Всичко друго, но не ме карай да правя това моля те..всичко друго, пластична операция каквото поискаш...но не й това - каза й той, като се вгледа в кристално сините й очи и притвори своите.
Спомняше си за Иваила, тя също бе поискала това от него... Да точно това предизвика яда на баща му и точно това предизвика нейната смърт.
Ако не й бе дал, ако не я бе направил такава, тя щеше да е жива, родителите му също..
За това някак си не можеше да позволи и на нея, да поиска това
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Съб Фев 02, 2013 3:07 pm

Ан се усмихна и се надигна.Прокара ръце по него и го прегърна през кръста.
-Аз не те моля за нищо Миша....Аз съм модел.Не убийца.Мога да бъда актриса,мултимилионерка...Мога да направя невероятни неща с устните си,но преди всичко искам да съм жива и...Някой ден да се омъжа и да имам деца...А това...Е забавно ми е да ти лазя по златните нерви..Имаш толкова сладка физиономия като си ядосан.
Тя докосна устни до врата му и леко го захапа.
Спусна ръце от коремът му надолу към бедрата му и ги спря там.
Пръстите й се разхождаха по тях и дразнещо достигаха до онова място..Специално място.Тя се засмя и се дръпна.
Легна на леглото и повдигна бедра,разтваряйки ги.
-Знаеш ли отвикнала съм да съм без бельо...Толкова съм свикнала с него,че въпреки дрехите пак се чувствам гола.-тя се засмя и изви леко тяло протягайки се.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Съб Фев 02, 2013 3:19 pm

Тялото му потръпна а той въздъхна, тази жена можеше да предизвика желанието му във всякакъв момент, поклати главата си лягайки до нея на леглото.
-Май наистина не си ме виждала ядосан.. - сети се за яростта, която бе изпитал по -рано тази вечер към сестра си, добре, че тогава не беше видяла изражението му.
Спокоен си въздъхна, като спря да мисли за каквото и да е било. И се завъртя към нея, като хвана един кичур от дългата и черна коса
и го завъртя между пръстите си.
-Мисля, че е време и двамата да поспим, имаме нужда - заметна ги с одеялото и хвана внимателно крехката й талия и я придърпа към себе си/
Внимавайки да не й причини болка. Зарови лицето си в прекрасните й къдрици и пое ягодивия аромат.
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Съб Фев 02, 2013 3:25 pm

Грейс се сгуши в него и простена,притискайки тяло у неговото.
Очите й се затвориха,а пръстите й хванаха блузата му придърпвайки го близко до себе си.Тя докосна устни до неговите и прошепна срещу тях.
-Обещай ми като се събудя да си тук.Обещай ми Миша!-защото й бе писнало да се събужда сама....
А бе сигурна,че този остатък от нощта ще е изпълнен не само с кошмари,но и с прекалено много притеснения.
Ан отново отърка тяло в неговото.
Ако не беше той тя щеше да умре.
Наистина му бе задължена завинаги.
Сънят бавно я улови..Бавно или бързо нямаше голямо значение,но тя не дочака отговорът му..Някак си не искаше да го чуе...Кой знае какво щеше да й каже...И по-добре,че не го чу...Защото можеше да й даде обещание,което тя да приеме,а той да не изпълни.Така поне сърцето й нямаше да се изпълни със слепи надежди.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Пон Фев 04, 2013 3:26 pm

Миша се подсмихна лекичко, като погали лицето й, и сгуши главата си във черните й прекрасни къдрици.
-Разбира се,скъпа. Няма да ходя никъде обещавам. - сподели й той шепнейки тихо до ухото й. Като притвори очите си, наистина безсънието не му действаше добре.
Колко часа бяха станали вече, може би от четиредесет и осе, бяха станали петдесет и два? Може би повече.
Толкова бързо го улови съня, че нямаше смисъл да се бори да остане поне още мъничко буден, а той го завлече, толкова безпаметно, в страната на сънищата.
Където като по чудо Миша за пръв път в живота си не сънуваше поредния кошмар, или не се появяваше пред очите му поредния отвратителен спомен.
Не. Нямаше такова нещо и това го успокой още повече.
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Пон Фев 04, 2013 4:40 pm

Тих стон се откъсна от устните на красавицата и тя отвори очи.
Навън бе тъмно.
Все още?
Тя се огледа и се подсмихна.Не,не все още.Бяха проспали целия ден и сега отново бе нощ.
Страхотно.
Тя погледна Миша и се възхити на красотата на чертите му.
А и спеше толкова спокойно.
Тя въздъхна и нежно погали лицето му преди да се измъкне от прегръдките му.
Момичето стана от леглото и се протегна.
Изохка тихо от болката и повдигна черния прилепнал потник.Е...Раната изглеждаше наистина...Добре?Да...Не кървеше и имаше коричка.
Леле.Щеше бързо да заздравее.
Пусна потника си надолу и се наведе към земята докосвайки я с пръсти.
Трябваше да направи гимнастиката си за изминалите два дни,но така я мързеше,че просто отново се изправи.
Погледна към Миша и излезе от спалнята.Погледна към вратата където бе затворена сестра му.
Игнорира желанието си да помогне на момичето и отиде в кухнята.
Зареди кафеварката и я включи.
Но нещо я глождеше.
Огледа се и видя прозореца.Повдигайки се на пръсти надникна през него към улицата,която бе...
Безупречно чиста.
А тя си спомняше много добре кръвта и мозъка и...
Ахна.Определено искаше да работи това.
Ан взе две чаши и когато чу изщракването на кафеварката,натисна копчето и изчака кафето да стане.
Очите й обходиха кухнята и се спряха на хладилника.Закуска?Е той сигурно щеше да е гладен.
Но какво да направи?Гофрети.Да имаха гофретник.
Грейс извади нещата и започна да ги приготвя.
След 45 минути мъчения и брашно и захар по лицето,косата и гърдите й бе готова.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Миша. Вто Фев 05, 2013 2:01 pm

Миша се събуди от прекрасната миризма, която се рразнесе в апартамента, да много добре даже страхотно беше постъпила нашата сладка госпожица.
Гофрети Миша обичаше гофрети, от далеч можеше да познае тази миризма, а още повече че скоро време не я бе вкусвал.
Стана от леглото като влезна в банята изми лицето си, сякаш да повярва и ако беше сън да се събуди, но определено това, не беше сън и тя наистина му беше направила закуска.
Каква старана девойка беше госпожица Ан. Въздъхна и реши да мине през стаята на сестра си, отвори вратата и леко надникна.
-Добро утро сестричке, добре ли си? Да добре си, чао. - каза той като отново затвори вратата, силно се съмняваше, че тя е добре, но определено нямаше как да бъде ако поне малко се опитваше да се изчисти.
Отиде към кухнята, като влизайки я видя, хубава и толкова секси, че на човек наистина биха му потекли лигите.
-Добро утро красавица. Как спа? - попита я той, като се приближи до нея и докосна устните си до рамото й.
Миша.
Миша.

Брой мнения : 42
Точки : 46
Reputation : 0
Join date : 29.01.2013

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Ан Грейс Вто Фев 05, 2013 4:52 pm

Смеейки се тя се обърна и забравяйки за брашното по себе си го прегърна.
-Превъзходно.Хайде сега седни да закусиш.-тя впи устни в неговите и остави на масата белия и кафявия шоколад.
Нож,чашите кафе и чинията с гофрети.
-Вуала.-каза и направи поклон преди да седне на стола срещу него.
Очите и се зареяха през прозореца.
Мислите й отново превъртаха случилото се вчера.
И как да не мисли.
Толкова смърт за една вечер.
Но някак си...Не не е луда,но....
-Миша...Обмислих го...И...Научи ме.Искам да...Искам да съм като теб.Виждаш нося на болка,а и визията ми само ще е в плюс в много случай....И преди да си отказал....Какъв друг избор имаш?Аз знам какъв си ти...И бих могла да те издам...Което значи да ме убиеш...И освен ако не искаш да направиш точно това,то значи.....-да опитваше се да играе странна логика,но все пак.
Ан Грейс
Ан Грейс

Брой мнения : 43
Точки : 51
Reputation : 0
Join date : 27.01.2013
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Moskovich Mansion  - Page 2 Empty Re: Moskovich Mansion

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите