Beverly Hills


Join the forum, it's quick and easy

Beverly Hills
Beverly Hills
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» there will never be a reason why I will surrender to your advice.
Горещото лято на 2012. EmptyСъб Окт 12, 2013 9:49 am by ace,

» johanna wagner.
Горещото лято на 2012. EmptyЧет Окт 10, 2013 7:32 pm by Johanna Wagner.

» Nora North
Горещото лято на 2012. EmptyЧет Окт 10, 2013 3:45 pm by .zoey ▲

» Търся си другарче за GIF рп.
Горещото лято на 2012. EmptyЧет Окт 10, 2013 7:58 am by Sheila McGrey

»  Sheila McGrey
Горещото лято на 2012. EmptyСря Окт 09, 2013 6:22 pm by Lexyanne.

» Запазване на лик.
Горещото лято на 2012. EmptyСря Окт 09, 2013 8:40 am by ;sophie

» .Lana North
Горещото лято на 2012. EmptyВто Окт 08, 2013 7:21 pm by .zoey ▲

» За какво си мислят момчета?
Горещото лято на 2012. EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

» Кой потребител от предишните два?
Горещото лято на 2012. EmptyВто Окт 08, 2013 5:46 pm by .zoey ▲

Staff

.zoey ▲
administrator
Горещото лято на 2012. Tumblr_mu7ao0SlGA1qd7fc3o9_250

melanie ♣
administrator
Горещото лято на 2012. Tumblr_inline_mk0t2d83z91qz4rgp

Laxyanne.
moderator
Горещото лято на 2012. Tumblr_inline_ml1b3sccZo1rf2nk8

;sophie
moderator
Горещото лято на 2012. 6633370g

Johanna.
moderator
Горещото лято на 2012. Tumblr_ms8tm5UIJY1spww0ro2_250
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Нед Яну 27, 2013 9:57 pm

Горещото лято на 2012.

2 posters

Go down

Горещото лято на 2012. Empty Горещото лято на 2012.

Писане by Чарлс Съб Яну 26, 2013 7:10 pm

Горещото лято на 2012. Greece-greece-575385_1700_1110

Чарлс се гмурна отново в кристално чистата вода и ръката му се сви в юмрук загребвайки пясък и мидички.
Той изплува на повърхността,а водата започна да се стича по мускулестото му тяло.
Капчици вода се разпръскаха от косата му,когато прокара ръката си през нея.
Сините му очи обходиха плажа и се спряха на Катрин.
Да.Лятната му забивка.
Е не се съмнявате в способността на Чарлс да си намери повече от една нали?Но тази беше...Нещо специално.Толкова много секс за една нощ.Определено не беше се забавлявал така от години.И то само заради погледи в самолета. Е да първа класа винаги е била място за свалки,но никога не бе предполагал,че завършека ще е такъв.
А под такъв...Те май бяха...Гаджета?Жена не беше носила това прозвище от години.Той и гадже звучеше като куче и котка.Жалко сравнение,но все пак истинско.
Той излезе от водата и отиде до нея.
Разтвори дланта си и й подаде една бяла раковина.
-Не е перлена огърлица от "Тифани",но не знам къде в Гърция има такъв магазин.-той се засмя и се вгледа в кафявите й очи.
Чарлс
Чарлс

Брой мнения : 352
Точки : 376
Reputation : 0
Join date : 26.01.2013

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by .zoey ▲ Съб Яну 26, 2013 7:35 pm

Слънце, плаж, море, вълни.Точно на това му виках лято.Стоях под големия чадър криейки се от силните слънчеви лъчи.Определено не съжалявах, че бях дошла точно тук .. в Гърция.Не можех да отрека, че още в момента в който се качих на самолета, започнах да се забавлявам.
Слушалките, които бяха свързани към ipod - а ми, напълно ме откъсваха от заобикалящия ме свят. Печях се .. или по - скоро се криех, легнала върху една голяма синя кърпа, която беше в тон с банския ми.Очите ми, бяха скрити зад слънчеви очила, макар и да нямаше голям смисъл от тях, щом се намирах на сянка.Шоколадовите ми ириси обаче, неспирно обикаляха наоколо, търсейки един - единствен човек.Чарлс.Бегла усмивка пропълзя по лицето ми когато го видях, че идва към мен.Прехапах леко долната си устна, при вида на мокрото му тяло.
В главата ми веднага изникнаха спомени от снощи.Рядко се забравя нощ като тази.Свалих слушалките и очилата от себе си и вдигнах погледа към него.
Лекия полъх, развяваше косите ми.Прокарах ръка през тях, в не чак толкова успешен опит да ги оправя.
Посегнах към раковината, която ми подаваше ..
Май, съмненията ми се потвърдиха .. може би .. бяхме гаджета.Странно.Особено за мен.От доста време, не се беше намерил мъж, когото можех да нарека по този начин.Ако медиите научеха .. цяла седмица щяха да ме обсъждат.Това му беше хубавото на Гърция ... тук никой не ме познаваше .. или поне все още не ме беше разпознал.
-Хм .. благодаря .. -казах тихо и се усмихнах.Жестът му наистина ми се стори важен.Никой до сега, не го беше правил.Беше мило.Обикновено, се опитваха да ме впечатлят с парите си и всичко останало, но Чарлс .. той беше различен.
Стана ми неудобно.Какво се казваше в такива моменти ? Беше неловко.Дори прекалено...
Прикрих с ръка, слънцето което ми блестеше в очите.
-Как си ? Имам в предвид , след количеството алкохол, което изпихме снощи ... ?
Грешка.Пълна, безмозъчна грешка.Защо ми трябваше да споменавам снощи ?
.zoey ▲
.zoey ▲
Admin

Брой мнения : 388
Точки : 569
Reputation : 0
Join date : 11.01.2013

https://beverly-hills.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by Чарлс Съб Яну 26, 2013 7:51 pm

Чарлс я погледна и повдигна едната си вежда.
Как беше?Ами..Изключително добре.
Алкохола трудно ми влияеше.Освен шампанското.То му причиняваше неща...
Усети как кожата му настръхна при мисълта за шампанско.
Таен агент без слаби места,а със слабост към нещо толкова...
Чак не беше за вярване.
Той седна на хавлията до Катрин и огледа плажа.
Няколко от младите момичета бяха впили погледите си в него.
Това го ласкаеше.Нормално де.
Все пак Чарлс беше адски...Как да го кажа.Нарцис?Надут?Самовлюбен?
Да...Нещо подобно,но по-зле.
Той се излегна на хавлията и хвана ръката на Катрин.Дръпна я към себе си принуждавайки стройното й тяло да застане върху него.
- Да кажем,че мога да повторя.И не говоря само за алкохола.-той се подсмихна и докосна устни до нейните.
Сладки и меки.Точно каквито бяха и щяха да си останат и след края на лятото.Или по-точно след края на краткотрайната м връзка.
А и всеки знае едно нещо.
Хванеш ли си гадже лятото..Не го държиш повече от два месеца или по-точно след началото на месец Септември.
Закон Божи.
Но за момента щеше да се наслади на компанията на госпожица Евънс.Сладката актриса.
Естествено Чарлс нямаше право да се появява на някоя корица с нея и това много го притесняваше...Не,че нещо,но...Ами в близка държава до Гърция бяха обявили награда за главата му.А той си обичаше главата.И двете.
Чарлс
Чарлс

Брой мнения : 352
Точки : 376
Reputation : 0
Join date : 26.01.2013

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by .zoey ▲ Съб Яну 26, 2013 11:29 pm

Когато, няколко от момичетата на плажа, започнаха да го гледам .. ми се прииска да го затворя в кутия, да сложа катинар и да я скрия някъде където никой няма да я намери.А след това щях да се върна за да им издера очите.
Всичко това естествено си остана само в главата ми.Не се беше случвало скоро да изпитам ревност и това ме изненада.Не ми се вярваше, че лятната ми свалка ще се превърне в нещо повече.Изобщо не се и надявах.Естествено, веднага щом се върнем в Бевърли Хилс, всеки щеше да поеме по пътя си.И все пак не беше задължително ..
Ревността изчезна също толкова внезапно, както се беше появила.Причината беше целувката с която ме удостои.Първо като ме придърпа към него, ми се искаше да го убия, не исках да се мокря, но .. просто не можах да устоя. Прекарах ръка през корема му.Беше ми толкова удобно.
При думите му се усмихнах.Понадигнах се за да го гледам в очите.
-Да кажем, че и аз може да се присъединя .. знаеш, не говоря само за алкохола..
Детския ми, звънлив смях се разнесе наоколо.Държах се глупаво, импулсивно и честно казано не ми пукаше.
.zoey ▲
.zoey ▲
Admin

Брой мнения : 388
Точки : 569
Reputation : 0
Join date : 11.01.2013

https://beverly-hills.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by Чарлс Нед Яну 27, 2013 9:04 am

Мъжът се засмя и я обърна под себе си,зарови пръсти в косата й и прокара устни по врата й.
-Ще се присъединиш?Звучи ми...Много приятно и изкусително.-той се подсмихна и започна да целува кожата й.
Устните му се разхождаха по ръба на банския,слизаха надолу към гърдите й и замираха там.
Сините му очи се впиха в нейните и Чарлс отново се надигна към устните й.
Боже това момиче щеше да го помни цял живот.
А и нямаше как да я забрави.Все пак тя бе актриса и сигурно щеше да се появи в много филми,които той щеше да гледа и вътрешно да се подсмихва,че той е бил с нея.
Все пак кои мъже не би се зарадвал на това?И кой не си е мечтал.
-Искаш ли да отидем някъде?Кафе?Ресторант...Хотелска стая.-на последното му предложение една подла усмивка се появи на лицето му.А цяла нощ бе правил секс.Ще кажете,че е нимфоман...Въпреки,че може би наистина беше?
Чарлс
Чарлс

Брой мнения : 352
Точки : 376
Reputation : 0
Join date : 26.01.2013

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by .zoey ▲ Нед Яну 27, 2013 11:52 am

Всеки негов допир, изгаряше кожата ми, по странен и необясним начин. Беше толкова хубаво, да се чувствам негова .. Впих устните си за пореден път в неговите, а думите които последваха .. ми доставиха удоволствие. След вечерта, която бяхме прекалени .. въпреки всичкия секс .. той искаше още .. значи все още ме желаеше ..
Това ме накара да се усмихна.
-Аз, предлагам .. първо обяд ... и след това следобеден маратон .. какво ще кажеш ?
Предложението си беше изкусително.
Боже, имах чувството че съм на меден месец .. за по малко от двадесет и четири часа.. почти не се бяхме измъкнали от чаршафите и изглежда, този следобед, щяхме да ги омачкаме още повече.
Той щеше да ме подлуди.Той, и очите му и тялото му и ... всичко останало, за което можете да се сетите.
Ръката ми се спусна по гърдите му и бавно тръгна надолу.Спрях само на сантиметри от онова заветно място.Все пак бяхме на обществено място.Върнах ръката си нагоре чак до брадичката му, повдигайки я леко.Вгледах се в сините му ириси и казах шепнешком:
-Е .. приемаш ли предложението ми ?
Прехапах леко долната си устна.Ако нямаше толкова много хора на плажа, до сега да му се бях нахвърлила.
.zoey ▲
.zoey ▲
Admin

Брой мнения : 388
Точки : 569
Reputation : 0
Join date : 11.01.2013

https://beverly-hills.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by Чарлс Нед Яну 27, 2013 12:28 pm

Чарлс изтръпна при допира на ръката й.
Някак си не му се искаше да се дръпва.
Не...Искаше още да е с нея...
Тук,сега.
Не можеше да се насити.
Той стана от нея с недоволна въздишка й прокара ръка през късата си коса.
Сините му очи се впиха в тялото й и без да се замисля измърмори.
-Радвам се,че ядеш малко и бързо.-той се засмя и се наведе,за да докосне устни до нейните.
Дръпна се отново и взе хавлията си.Преметна я през рамо и я изчака,за да тръгнат към хотела.
Някак си се дразнеше от погледите на мъжете.Онези които я зяпаха като че ли е нещо невиждано до сега.
Да беше си красавица и наистина до сега не бе видял втора като нея по улиците на Гърция...Но все пак...Ревнуваше.Да точно така.Чарлс изпитваше ревност.
Чарлс
Чарлс

Брой мнения : 352
Точки : 376
Reputation : 0
Join date : 26.01.2013

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by .zoey ▲ Пон Яну 28, 2013 12:19 pm

-Да .. и аз се радвам, но знаеш ли .. може обяда да го оставим за по - късно.
Казах и впих отново устни в неговите.На всеки две минути, по “дългия“ път до хотела, се спирахме за поредната доза ласки.
Отключих вратата на хотелската стая и в момента в който той я затвори му се нахвърлих като бясно животно.
Оплетох краката си около кръста му, а ръцете около вратът му.Устните ми жадно търсеха неговите.
Той щеше да ме побърка.Покрай него се държах.. странно.Той ме променяше.
Караше ме да избеснявам, да полудявам.. да направя всичко само и само за да го имам.
Исках го.. и той беше мой.Само мой.Поне за сега.
Бързо се задъхах от страстните целувки.Косата ми се беше разрошила прекалено много.
Въпреки това не и обърнах внимание.
Сега Чарлс беше много по - важен.
.zoey ▲
.zoey ▲
Admin

Брой мнения : 388
Точки : 569
Reputation : 0
Join date : 11.01.2013

https://beverly-hills.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by Чарлс Вто Яну 29, 2013 4:48 pm

Чарлс се засмя тихо и обърна позициите им.
Той опря тяло в нейното и зарови пръсти в косата й.
Възбудата му се отърка в нея,а устните му се спуснаха копнеещи по врата й.
Естествено както винаги Чарлс беше възбуден..Готов за подвизи.
Да Болдън наистина явно бе нимфоман.
Секса бе неотлъчна част от неговия живот.Имаше нужда от него като от въздух.
Възбудата и тръпката бяха...Нещо,което не би заменил дори и за милиони.
Може би някой ден щеше да спре да приема нещата така,но не днес.
Не и с момиче като Катрин.
Не и като виждаше как тялото й оттговаря на неговото със същия плам.
О...Никой мъж няма да се откаже от нещо такова.
В действителност обаче са и малко тези,които биха стигнали до толкова високо ниво.И под това имам в предвид..Всички знаем с какви момичета се задоволяват днешните..."Мъже".Да,да много добре знаете какво имам в предвид.Онези префърцунени момичета без капка мозък.Вкус,а още по малко визия.
Но това е друг въпрос,защото Чарлс не беше от безвкусните и ласките които си разменяше с Катрин в същия този момент го доказваха.
Той се отблъсна с нея от стената и я занесе до леглото застана над нея и в същия момент телефонът му иззвъня.
Той стисна зъби и стана с нежелание.
Номерът бе кодиран.Невъзможен за проследяване.
Шефовете му.
Той натисна зелената слушалка и чу гласа от среща.
-Съкратяваме почивката ти с няколко дни.Има един френски представител,които те иска за охрана.Поръча те по име.Имаш още четири дни.Наслаждавай се.-линията прекъсна,а Чарлс остана като гръмнат.
Мразеше ги.Понякога така ги мразеше.
Той се обърна към Катрин с потъмнели от гняв очи.
-След четири дни трябва да се върна в Бевърли Хилс...
Чарлс
Чарлс

Брой мнения : 352
Точки : 376
Reputation : 0
Join date : 26.01.2013

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by .zoey ▲ Сря Яну 30, 2013 2:02 pm

Отначало ми се поиска да го убия, за това че вдигна. Как можеше да ме пренебрегва, заради едно телефонно обаждане!
Свих се на топка и скръстих ръце, докато го гледах как “говори“ по телефона.По скоро слушаше.След малко затвори. В момента в който ме погледна разбрах, че нещо не е на ред.
Новината, че след четири дни трябва да се върне във Бевърли Хилс, ми дойде като гръм посред бял ден.
Очите ми се разшириха, и погледа ми се зарея безцелно.
Знаех, че все някога тази приказка щеше да свърши.Всичко хубаво си има и край, но не очаквах, че нашия край, ще дойде толкова бързо.Нима ни оставаха още четири дни заедно ?
Скочих бързо от леглото и прегърнах Чарлс. Като нищо щеше да избеснее и да събори хотела заедно с основите.
Обхванах лицето му в шепите си и го погледнах в очите.Тъй като бях по - ниска от него се налагаше да се надигна малко на пръстни за да стигна нивото на очите му.
-Само, дишай ! Спокойно, това са цели четири дни .. изобщо не е малко времето .. - кого ли заблуждавах ? Бяха прекалено малко. Не бях сигурна кого убеждавах в момента.Чарлс или себе си ?- Може да се случат милион неща и обещавам ти,че точно тези дни, ще ги помниш винаги!
Прехапах притеснено долната си устна.Все още виждах гневния блясък в очите му.
.zoey ▲
.zoey ▲
Admin

Брой мнения : 388
Точки : 569
Reputation : 0
Join date : 11.01.2013

https://beverly-hills.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Горещото лято на 2012. Empty Re: Горещото лято на 2012.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите